WOŚP 2021 – najciekawsze aukcje o tematyce jeździeckiej (cz. 3)

Data publikacji: 2021-01-28
WOŚP 2021 – derka i całoroczny kod rabatowy do sklepu Torpol, logo WOŚP


Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 31 stycznia, a jedną z form wsparcia słynnej zbiórki są akcje, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Wśród propozycji nie zabrakło ofert związanych z jeździectwem, dlatego warto zapoznać się z najciekawszymi z nich! Przed nami kolejna porcja (poprzednie części:
TUTAJ i TUTAJ), a w tym miejscu trzeba też dodać, że w tym roku zbieramy środki na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.


Plakat 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy31. Voucher na 2 godziny jazdy konnej w ośrodku Carmen w Krzypnicy 

Sztab Gryfino (nr 5970) wystawił voucher na 2 godziny jazdy konnej w szkółce jeździeckiej Carmen w Krzypnicy – oferta jest skierowana do osób początkujących lub średniozaawansowanych. 

Link do aukcji: TUTAJ  
32. Spacer konny po urokliwym rezerwacie rzeki Świder

Spacer konny wzdłuż pięknej rzeki Świder w Otwocku, ognisko, mała sesja fotograficzna na pamiątkę, nauka czyszczenia konia i możliwość rozszerzenia swojej wiedzy na temat tych zwierząt – brzmi jak oferta marzeń! 

Link do aukcji: TUTAJ
33. Przejażdżka konna po terenie Gór Sowich

Stajnia Podolin (Rościszów 103, 58-250 Pieszyce) jest położona w samym sercu Gór Sowich, co jest gwarancją spokoju i pięknych widoków o każdej porze roku. Królami rozległych pastwisk są tu najróżniejsze konie, a 45-minutowa przejażdżka w ich towarzystwie będzie czystą przyjemnością. 

Link do aukcji: TUTAJ
34. Voucher na 5 jazd konnych w KJ OXER Inowrocław

Aż 5 treningów pod okiem Doroty Włodarczyk z Klubu Jeździeckiego OXER Inowrocław! Zajęcia będą dostosowane do poziomu umiejętności uczestnika (od osób początkujących aż po zaawansowanych), a oferta jest skierowana do mieszkańców Inowrocławia i okolic.

Link do aukcji: TUTAJ
35. Derka i całoroczny kod rabatowy do sklepu Torpol

Marka Torpol ponownie wspiera WOŚP, a tym razem przedmiotem aukcji będzie polarowa derka (jest lekka, idealnie osusza, chroni przed chłodem i odprowadza wilgoć) z charakterystycznym serduszkiem oraz całoroczny kod zniżkowy (-25%) na cały asortyment sklepu internetowego Torpol. 

Link do aukcji: TUTAJ
36. Pakiet dla konia (pensjonat i treningi) w ośrodku jeździeckim Archipp

Tydzień pobytu konia w ośrodku jeździeckim Archipp to kompleksowa opieka, możliwość nieograniczego korzystania z całej infrastruktury oraz pakiet 6 treningów pod okiem Aleksandry Kozaneckiej-Szeliskiej, współwłaścicielki obiektu i doświadczonej zawodniczki w skokach. Zwycięzca licytacji otrzyma też zaproszenie na kolację z właścicielami ośrodka Archipp. 

Link do aukcji: TUTAJ
37. Trening na Pascalu lub Dingo i sesja zdjęciowa

Trening pod okiem medalistki Mistrzostw Polski w ujeżdżeniu? Tego nie można przegapić! Dresażystka Anna Wojtkowska ponownie zaprasza na szkolenie, podczas którego uczestnik będzie mógł wybrać konia (w grę wchodzą koń Pascal lub kuc Dingo), by następnie przejść do szkolenia na odpowiednio dobranym poziomie. Uzupełnieniem będzie sesja zdjęciowa, a wszystko odbędzie się na terenie Stajni Yke w Petrykozach (okolice Żabiej Woli/Tarczyna). 


Link do aukcji: TUTAJ
38. Niesamowita wyprawa od Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki

Wyprawa do Puszczy Piskiej (konno, bryczką lub na piechotę), zwiedzanie SK Ferensteinów w Gałkowie oraz kolacja – oczywiście wszystkie elementy programu odbędą się w towarzystwie Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki. 

Link do aukcji:  TUTAJ
  39. Portret konia w drewnie

  Przedmiotem tej aukcji jest przepięknie wykonany obrazek konia, który został wypalony w drewnie brzozowym przy użyciu metody pirografii. Całość została zabezpieczona lakierem oraz zaopatrzona w haczyk. 

  Link do aukcji: TUTAJ
  40. Kalendarz z końmi od KJ Folkowa Podkowa

  Rzeszowski oddział Związku Kynologicznego (sztab nr 5477) wystawił piękny kalendarz, który jest podarunkiem od KJ Folkowa Podkowa. W środku można znaleźć zdjęcia przedstawiające stajenną codzienność, a całość połączono sprężynką z zawieszką. 

  Link do aukcji: TUTAJ
  41. Smaczki Lopez – naturalne smakołyki dla koni

  Zwycięzca tej licytacji otrzyma aż 4 kg naturalnych ciasteczek dla konia od marki Smaczki Lopez, a wcześniej konieczny będzie wybór smaku – zbożowy, jabłkowy, marchewkowy, buraczany, bananowy, dyniowy, miętowy lub mix (3 wybrane smaki).

  Link do aukcji: TUTAJ
  42. Zegarek kieszonkowy Spendid z koniem

  Ten stylowy zegarek na pewno spodoba się osobom, które lubią nietypowe dodatki! Zegarek wyprodukowano w Szwajcarii, a jego wymiary są następujące: średnica – 5 cm, wysokość z koroną – 7 cm, długość dewizki – 32 cm. 

  Link do aukcji: TUTAJ
  43. Trening sportowy lub rekreacyjny dla jeźdźca i konia

  Paulina Pierzyńska zaprasza na trening skokowy/ujeżdżeniowy lub rekreacyjny, który może odbyć się w pobliżu Gdańska lub Poznania (dla osób z własnym koniem) albo na terenie Stadniny Zalesie, położonej w Pępowie koło Gdańska (dla osób bez konia). wiek i poziom umiejętności jeźdźca nie ma tu żadnego znaczenia, ponieważ zawodniczka ma doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi, od początkujących aż po zaawansowanych. 

  Link do aukcji: TUTAJ
  44. Figurki koni 

  Figurki znanych i cenionych firm – kuca szetlandzkiego (Collecta), fiorda (Schleich) i konia fryzyjskiego (Schleich). 

   

  Linki do aukcji: TUTAJ (szetland), TUTAJ (fiord), TUTAJ (fryz)
  45. Figura konia z parku w Skaryszewie

  Z parku w Skaryszewie do dowolnego miejsca, które wybierze zwycięzca licytacji! Ta imponująca figura została wykonana w 2011 r. z drewna olchowego, a wzorem był tradycyjny zabawkowy konik. Koń (wysokość – 350 cm, szerokość – ok. 160 cm, długość – ok. 390 cm, waga – ok. 800 kg) sprawdzi się jako np. oryginalna ozdoba ogrodu lub nietypowa reklama tartaku albo zakładu stolarskiego. 

  Link do aukcji: TUTAJ   

   

  tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Allegro/WOŚP, mat. prasowe WOŚP