WOŚP 2018 – najciekawsze aukcje dla miłośników koni (cz. 2)

Data publikacji: 2018-01-11

 

W poprzednim artykule przedstawiliśmy 12 licytacji dla miłośników koni, które odbywają się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny WOŚP wyjątkowo rozpieszcza koniarzy, bo wciąż pojawiają się ciekawe aukcje! Przypomnijmy, że wszystkie zebrane pieniądze zasilą podstawowe oddziały neonatologiczne, by jeszcze bardziej wspomagać leczenie noworodków. 26. Finał odbędzie się 14 stycznia, a licytacje są jedną z form przyłączenia się do zbiórki.

 

Oto lista kolejnych aukcji dla miłośników koni i jeździectwa:

13. Trening z Janem Gaweckim i prezent od Fair Play

 

Godzinny trening dla jednego jeźdźca i jego konia! Jan Gawecki szkolił się pod okiem Ulli Salzgeber czy Iriny Lis, a sam jest m.in. wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski i Halowego Pucharu Polski, zatem zwycięzca będzie miał niepowtarzalną okazję, by uczyć się pod okiem prawdziwej gwiazdy.

 

Realizacja nagrody będzie możliwa w stajni w pobliżu Warszawy, ale nie tylko – w grę wchodzą również stajnie z okolic Katowic i Białegostoku.

 

Link do aukcji: KLIK

 

14. Weekend w ośrodku treningowym Team Kowalski

 

Aż 3 dni konsultacji ujeżdżeniowych z Tomaszem Kowalskim, który jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski i jednym z najlepszych jeźdźców Grand Prix w Polsce. Z powodzeniem zajmuje się również trenowaniem kolejnych jeźdźców – jego uczniowie zdobywają medale na najważniejszych zawodach, jak również zasilają Kadrę Narodową.

 

Trening będzie dostosowany do umiejętności i potrzeb zwycięzcy aukcji, a jedynym wymaganiem jest przyjazd z własnym koniem.

 

Link do aukcji: KLIK

 

15. Sesja zdjęciowa i jazda na koniu Anny Wojtkowskiej

 

Okazja do pojeżdżenia na koniach Anny Wojtkowskiej – do wyboru Dingo lub Pascal. Będzie też czas na przygotowanie się do jazdy, a to jeszcze nie wszystko! Podczas spotkania odbędzie się również wyjątkowa sesja zdjęciowa, którą wykona Wiktoria Sawicka.

 

Link do aukcji: KLIK

 

16. Dzień z Jagodą Dąbrowską i prezent od Fair Play

 

Zwycięzca licytacji pojedzie do stajni LKJ Lewada Zakrzów, gdzie spędzi emocjonujący dzień z Jagodą Dąbrowską, czyli najsympatyczniejszą zawodniczką ujeżdżenia! W programie nauka jazdy konnej (nie ma potrzeby przyjeżdżania z własnym koniem), prezent od Fair Play oraz rozmowa z Jagodą, która opowie o swojej codzienności, ale również odpowie na każde pytanie i z chęcią podzieli się swoją wiedzą.

 

Link do aukcji: KLIK

 

17. Specjalna lekcja makijażu i sesja zdjęciowa

 

Jak pięknie wyglądać w stajni podczas pracy przy koniach? Jak dobrać makijaż do konkretnego typu urody? Jak wymalować się na zawody, a jak na trening? Jak sprawić, by twarz wyglądała świetnie przez cały dzień i bez względu na pogodę? Tego wszystkiego dowie się zwyciężczyni aukcji! Szkolenie poprowadzi Małgorzata Seferyńska Margo ze studia Master Look, a efekty będą uwiecznione przez fotografa.

 

Link do aukcji: KLIK

 

18. Dzień w stajni Rodziny Kiecoń

 

Cały dzień w stajni i trening z Nawojką Kiecoń, zawodniczką dyscypliny skoków! Poziom umiejętności jeździeckich zwycięzcy nie ma znaczenia, bo lekcja będzie indywidualnie dopasowana. Team Kiecoń obiecuje miłe spędzenie dnia, a wszystko będzie uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach. Aukcja obejmuje również nocleg dla jeźdźca i jego konia. Posiadanie własnego zwierzęcia nie jest jednak obowiązkowe, bo w razie potrzeby będzie można wybrać wierzchowca ze stajni.

 

Link do aukcji: KLIK

 

19. Trening z Michałem Kubiakiem i prezent od Fair Play

 

Michał Kubiak zaprasza na godzinny trening! To świetna okazja do nauki u profesjonalisty, zawodnika dyscypliny skoków i laureata wielu konkursów jeździeckich (m.in. Dużej Rundy), który sam doszkala się m.in. u Alberta Voorna czy Dawida Kubiaka.

 

Spotkanie odbędzie się we wcześniej uzgodnionym miejscu; do wyboru ośrodek jeździecki w Łącku (tam stacjonuje Michał Kubiak) albo stajnie w pobliżu Warszawy lub Płocka.

 

Link do aukcji: KLIK

 

20. 2 dni treningowe z Olą Szulc

 

Ola Szulc – złota medalistka Mistrzostw Polski i tegoroczna uczestniczka Mistrzostw Europy – zaprasza na szkolenie w swojej stajni pod Łodzią. Na zwycięzcę czekają aż dwa dni treningów, podczas których Ola wskaże ewentualne niedociągnięcia w technice jazdy i pomoże w ich usunięciu, by jeździec stał się najlepszy!

 

Link do aukcji: KLIK

 

21. 2 dni treningów z Żanetą Skowrońską

 

2 dni warsztatów z wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski i uczestniczką Mistrzostw Europy i Świata w ujeżdżeniu. Trening odbędzie się na terenie LKJ Lewada Zakrzów, a jedno ze szkoleń będzie mogło odbyć się na wybranym koniu z tej stajni.

 

Link do aukcji: KLIK

 

22. Trening z Przemysławem Kozanowskim

 

Coś zarówno dla początkującego, jak i profesjonalisty. Indywidualny trening pod okiem tegorocznego medalisty Mistrzostw Polski w ujeżdżeniu odbędzie się w podwarszawskim ośrodku jeździeckim Centurion. Jest jeszcze coś – zwycięzca otrzyma również statuetkę z autografem Przemysława Kozanowskiego!

Link do aukcji: KLIK23. Weekend z Cichoń Dressage

 

Zwycięzca tej licytacji spędzi 2 dni w ośrodku jeździeckim Cichoń Dressage, gdzie spotka się z Mateuszem Cichoniem. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski z przyjemnością udzieli porad treningowych, a to dopiero początek zaplanowanych atrakcji! Będzie można poobserwować najlepsze konie w Polsce (w tym m.in. Casablankę, zdobywczynię IV miejsca na Mistrzostwach Świata Młodych Koni) czy przyglądnąć się funkcjonowaniu pierwszej w Polsce profesjonalnej stacji ogierów ujeżdżeniowych. Zaproszenie obejmuje też nocleg dla konia zwycięzcy licytacji, ale trzeba tu dodać, że zwierzę będzie traktowane po królewsku! Solarium, płyta wibracyjna i bieżnia wodna to propozycje SPA dla wierzchowca. W tym samym czasie jeździec będzie mógł poćwiczyć na siłowni, a później przygotować się do wyjścia na kolację w eleganckiej restauracji Appassionata. 

 

Link do aukcji: KLIK 

 

24. Trening z Magdaleną Jurą


Godzinny trening z Magdaleną Jurą, którą wymienia się w grupie 300 najlepszych zawodników ujeżdżenia na świecie! Spotkanie może odbyć się w belgijskiej (tam na co dzień stacjonuje Magda) lub warszawskiej stajni.

 

Link do aukcji: KLIK

 

25. Dawid Kubiak –  trening, boks, hotel, sesja

 

Aukcja, która obejmuje wszystko, co potrzebne do spędzenia 3 niezapomnianych dni! Dawid Kubiak zaprasza na treningi w Warce, podczas których m.in. pomoże nawiązać jeszcze lepszą więź pomiędzy zwycięzcą licytacji a jego koniem. Oczywiście będzie też możliwość przenocowania (hotel dla jeźdźca i boks dla konia). Miłą pamiątką może być również sesja fotograficzna, którą wykona Karol Rzeczycki. Zdjęcia będą mogły pojawić się na fanpage’u Salonu Koński Świat.

 

Link do aukcji: KLIK

 

26. Biomag Vet – seria 3 zabiegów magnetoterapii

 

Aukcja obejmuje serię 3 zabiegów magnetoterapii pulsacyjnym polem magnetycznym. Ta nowoczesna forma wspierania zdrowia konia będzie doskonała dla zwierząt, które obecnie chorują lub przechodzą rekonwalescencję. Magnetoterapia redukuje ból i stany zapalne, hamuje procesy zwyrodnieniowe, przyspiesza gojenie ran i złamań, a także poprawia pracę jelit. Zabieg może też być stosowany u zdrowych koni – wtedy pomaga w regeneracji organizmu po wysiłku i relaksuje.

 

Link do aukcji: KLIK

 

27. Torcik WOŚP dla konia

 

Ta aukcja z pewnością jest marzeniem każdego konia! Zwycięzca będzie mógł zamówić ręcznie robiony torcik dla końskiego przyjaciela. Cukiernia używa tylko naturalnych składników – ciasto jest robione z jabłek, płatków owsianych, otrębów pszennych, mąki kukurydzianej, oleju sojowego i siemienia lnianego, a dekoracje z masy cukrowej. Żaden koń nie będzie w stanie się oprzeć!

 

Link do aukcji: KLIK

 

28. Plakat MP-B z podpisami Mistrzów

 

Plakat z autografami znanych sportowców, którzy byli gośćmi Mistrzostw Polski w Skokach przez Przeszkody Jakubowice 2017! Swoje podpisy złożyli:  Wanda Wąsowska (pierwsza dama ujeżdżenia), Władysław Kozakiewicz (złoty medalista olimpijski w skoku o tyczce) oraz grono Mistrzów w skokach przez przeszkody – Aleksandra Lusina, Piotr Wawryniuk, Antoni Pacyński, Eugeniusz Koczorski, Marian Kozicki, Bogdan Kubiak, Grzegorz Kubiak, Marek Lewicki, Jacek Zagor, Piotr Morsztyn, Jarosław Skrzyczyński i Kamil Grzelczyk.

 

Link do aukcji: KLIK

 

Zapraszamy do licytowania!

 

 

 

fot. WOŚP/Allegro/Equista; tekst i opracowanie: equista.pl