Konsultacje z Pawłem Warszawskim w Baborówku

Data publikacji: 2020-05-25
Paweł Warszawski & Fuksja fot. Dava Palej/Timeless Photography
Paweł Warszawski (POL) & Fuksja (Contender Son x Island)Pałac Baborówko zaprasza na konsultacje z
Pawłem Warszawskim, które odbędą się w dniach od 12 do 14 czerwca. Będzie to klinika dla osób o dowolnym stopniu  zaawansowania w WKKW, a poniżej można znaleźć więcej szczegółów. 


Paweł Warszawski (POL) & Lucinda Ex Ani 4 (Limbus x Chello I)Paweł Warszawski to WKKW-ista, reprezentant Polski (m.in. na Mistrzostwach Europy), zdobywca 9 medali podczas Mistrzostw Polski oraz 4-krotny zwycięzca Pucharu Polski WKKW, członek ekipy, która wywalczyła  historyczny awans Polaków do Igrzysk Olimpijskich w Tokio; a także doświadczony i skuteczny trener (jego podopieczni zdobywają medale na zawodach krajowych i międzynarodowych). 


PROGRAM KONSULTACJI Z PAWŁEM WARSZAWSKIM 

PIĄTEK (12 czerwca)

– przyjazd, zapoznanie się z terenem, trening we własnym zakresie, kolacja

SOBOTA (13 czerwca)

– śniadanie, trening skokowy w grupach (gimnastyka z elementami

parkuru), przerwa na obiad, zajęcia z analizą nagrań wideo z treningu, kolacja

NIEDZIELA (14 czerwca)

– śniadanie, trening krosowy (lub trening skokowy – parkur), obiad i podsumowanie konsultacji

Zajęcia będą prowadzone w grupach do 3 osób i z zachowaniem aktualnych wytycznych związanych z pandemią koronawirusa. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji profesjonalne trasy krosowe oraz areny kwarcowe o powierzchni 7000 m2 oraz 2100 m2 wykonane przez firmę Equisystem. 

CENNIK 

Jeździec i koń – 910 zł (boks ze słomą + siano, treningi, pełne wyżywienie, nocleg), osoby towarzyszące – 360 zł (wyżywienie + nocleg). Opłaty będą przyjmowane do 4 czerwca, jednak trzeba też pamiętać o tym, że liczba miejsc jest ograniczona! Dane do przelewu: nr konta: 44 9072 0002 0002 7443 2000 0003, odbiorca: Pałac Baborówko, ul. Parkowa 1, 64-500 Baborówko, tytuł: Zgrupowanie/Imię i nazwisko uczestnika. Wykonanie tej opłaty jest jednocześnie warunkiem uczestnictwa. 

JAK ZGŁOSIĆ CHĘĆ UDZIAŁU?

Zgłoszenie należy wysłać na adres office@baborowko.pl do 4 czerwca. Wiadomość powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko uczestnika, imię i płeć konia, poziom zaawansowania duetu (np. dotąd uzyskane wyniki), numer telefonu, liczbę osób towarzyszących, rodzaj ściółki dla konia (słoma lub dodatkowo płatne trociny), a w załączniku także potwierdzenie wykonania przelewu. W razie pytań należy skontaktować się z Agatą Jasiakiewicz (+48 723 493 322, office@baborowko.pl). 
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography