Fashion: Massimo Dutti The Equestrian Collection Summer 2015

Data publikacji: 2015-05-21
Massimo Dutti The Equestrian Collection Summer 2015

 

Hiszpańska marka Massimo Dutti staje się coraz bardziej popularna wśród miłośników hippiki. Zasługą są nie tylko dwie rzeczy nieustająco idące w parze: jakość i klasyka, ale też fakt, iż coraz częściej Massimo chyli czoła jeździectwu i inspiracjom z nim związanym. Już w tamtym roku wypuszczono Limitowaną kolekcje Massimo Dutti The Equestrian na jesień i zimę 2014 (pisaliśmy o niej TUTAJ). Na ten wiosenno-letni sezon postanowiono powtórzyć 'zimowy' pomyśl i racji niegasnącego zainteresowania powstała kolekcja The Equestrian Spring Summer 2015.

 

Massimo Dutti The Equestrian Collection Summer 2015 main

 

W sesji zdjęciowej, którą wykonał znany duet fotograficzny Hunter & Gatti wzięli udział znani modele: Victor NylanderArthur Gosse oraz modelki: Karlina KauneAnna Selezneva. Na pustynnym tle klasyczną kolekcję Massimo Dutti eksponowały inspirowane jeździectwem kroje: proste spodnie (alla bryczesy), koszule, marynarki, koszulki polo, skórzane paski i torebki (z delikatnymi ornamentami w kształtach podkowy). Dominującymi kolorami są: czysta biel, brązy, beże i głębokie granaty. Z pewnością każdy miłośnik klasyki i koni odnajdzie coś dla siebie.

 

Massimo Dutti The Equestrian Collection Summer 2015

 

Kolekcja dostępna jest tylko w wybranych sklepach w Polsce i w ciągłej sprzedaży na stronie online. Przypominamy jeszcze film promocyjny, który wprawdzie powstał jakiś czas temu, ale w dalszym ciągu bije rekordy oglądalności.

 

 

 

fot. materiały prasowe, grafika equista.pl

 

 

 

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram