Lifestyle: Jessica Mendoza ambasadorką marki Ettinger!

Data publikacji: 2017-03-24
Jessica Mendoza Ettinger fot. Oliwia Chmielewska
 Jessica Mendoza - Longines Global Champions Tour, Antwerpia 2016, fot. Oliwia Chmielewska

 

Jeździectwo to sport bardzo elegancki i wyjątkowy. Dostrzegają to nie tylko miłośnicy koni, ale również luksusowe marki o zasięgu globalnym. Najlepszym na to dowodem jest choćby umowa jaką niedawno podpisała brytyjska marka Ettinger, specjalizująca się w produkcji akcesoriów skórzanych i znana oraz utalentowana zawodniczka konkurencji skoków przez przeszkody - Jessica Mendoza. 

W oficjalnym komunikacie prasowym Robert Ettinger powiedział, że jest bardzo zadowolony z nawiązanej współpracy, szczególnie w perspektywie nadchodzących IO Tokio 2020, gdzie marka dynamicznie się rozwija. Amazonka podkreśliła natomiast, że uwielbia jakość produktów Ettinger i z przyjemnością będzie reprezentować tę brytyjską markę na całym świecie.  

 

Jessica Mendoza ze spersonalizowanym bryloczkiem od Ettinger podczas wizyty w jednym z firmowych sklepów w Londynie,
fot. materiały prasowe

 

Jessica Mendoza (ur. 1996) - brytyjska zawodniczka konkurencji skoków przez przeszkody, uznawana za jedną z najbardziej uatlentowanych amazonek młodego pokolenia. W swoim dorobku ma już trzy medale młodzieżowych Mistrzostw Europy oraz powołanie do udziału w IO Rio 2016 w roli jeźdźca rezerwowego. W czerwcu 2016 roku Jessica startowała w Polsce w międzynarodowych zawodach CSI4* Poznań

 

Marka Ettinger powstała w latach 30' XX w.  w Wielkiej Brytanii. Jej twórca Gerry Ettinger urodził się i wychował w Niemczech, a dzięki błyskotliwości i otwartości szybko zbudował sobie sieć kontaktów. Innowacyjne rozwiązania, które zastosował w swoich produktach skórzanych (na początku przede wszystkim w portfelach) szybko podbiły serca Brytyjczyków. W 1990 roku rodzinny biznes przejął jego najstarszy syn - Robert. Już "w nowych rękach" marka stała się m.in. oficjalnym partnerem prestiżowego turnieju tenisowego rozgrywanego na Wimbledonie, rozpoczęła również ekspansję na inne kontynenty. W 1996 roku marce Ettinger została przyznany status "Royal Warrant", który przysługuje firmom zaopatrującym rodzinę królewską. Jessica Mendoza jest pierwszą "globalną" ambasadorką marki.