Lifestyle: Penelope Leprevost ambasadorką marki Esthederm Institut

Data publikacji: 2016-11-05
Penelope Leprevost for Esthederm

 

Luksusowe marki "od zawsze" są związane z prestiżowymi dyscyplinami sportów jak golf, żeglarstwo czy jeździectwo. Ostatnio do grona propoagatorów hippiki dołączyła prestiżowa, francuska marka Institut Esthederm, która pod koniec października ogłosiła, że jej ambasadorem będzie złota medalistka IO Rio de Janeiro 2016 - Penelope Leprevost. 

Skąd taka decyzja? W komunikacie prasowym czytamy, że Penelopa jest nie tylko jeźdźcem, ale przede wszystkim kobietą, której skóra jest wystawiona na próbę i wymaga szczególnej uwagi. Przedstawiciele marki zwracają uwagę, że warunki w jakich pracują zawodnicy - chłód, wiatr, a nierzadko także ostre, piekące słońce są dużym wyzwaniem dla producentów kosmetyków. Idealne preparaty powinny być więc łatwe do nakładania, szybko się wchłaniające i przede wszystkim chroniące skórę w każdych warunkach. 

 

 

Kto wie czy marka Institut Esthederm zaangażowałaby się w jeździectwo gdyby nie prezes grupy Esthederm-Bioderma Celine Nebout, która sama nie tylko jeździ konno, ale również startuje w międzynarodowych zawodach skokowych w randze CSI1*. To głównie dzięki niej marka uczestniczyła wcześniej, w roli wystawcy, w zawodach Gucci Paris Masters (2013-2014) i Longines Paris Masters (2015). Na eleganckim stoisku goście mogli nie tylko zapoznać się z ofertą Institut Esthederm, ale również poddać się zabiegom w atrakcyjnych cenach. 

 

 

 

 

grafika: equista.pl, fot. materiały prasowe oraz Oliwia Chmielewska/equista.pl