Utytułowany koń ambasadorem Maybach Saddlery!

Data publikacji: 2016-10-17
Sezuan for Maybach grafika equista.pl

 

Maybach to synonim prestiżu. Firma powstała w pierwszej dekadzie XX w. a już w latach 20' ukierunkowała swoją działaność na produkcję luksusowych aut. Charakterystyczne logo tej niemieckiej marki znajdziemy również na ekskluzywnych torbach czy okularach, a od 2015 roku również... na sprzęcie jeździeckim. 

Chcociaż Maybach dopiero debiutuje w branży hippicznej to, jak przystało na markę premium każdy ruch marketingowy jest starannie przemyślany i zaplanowany. Nie dziwi więc, że pierwszy flagowy sklep powstał na terenie ośrodka Tops International Arena, stworzonego przez pomysłodawcę Global Champions Tour - Jana Topsa, a jej ambasadorem został trzykrotny Mistrz Świata. Wbrew pozorom nie jest nim jednak żaden jeździec, a wyhodowany w Danii, a stacjoujący w Gestuet Peterhof (Niemcy) ogier Sezuan (Zack x Don Schufro), który w wieku 7 lat ma już na swoim koncie aż trzy złote medale MŚMK w ujeżdżeniu. W 2016 podczas finałowego konkursu MŚ w Ermelo, Sezuan pod Dorothee Schneider (GER) uzyskał notę ponad 89%, wygrywając z przewagą niemal 9%! To właśnie specjalnie dla niego Maybach przygotował siodło - model Radiance II oraz ogłowie The Pride IX, na którego nachrapniku umieszczono charakterystyczne logo. 

 

Dorothee Schneider & Sezuan w barwach Maybach

 

 

  

Twórcy jeździeckiej linii produktów Maybach wprowadzili już na rynek ogłowia i siodła zaprojektowane dla jeźdźców i koni trzech kokurencji - ujeżdżenia (modele Radiance I i II), skoków przez przeszkody (model The Quantum Leap I) oraz rajdów długodystansowych (model Distance I) , a także szeroką ofertę sprzętu - od derek, czapraków, kantarów i ochraniaczy, poprzez szczotki aż do toreb i pokrowców. Wszystko wykonane w Niemczech z materiałów najwyższej jakości, zgodnie z hasłem przewodnim Maybach Saddlery - Każdy koń, ze względu na swój indywidualny charakter oraz budowę zasługuję na traktowanie z należytą estymą

 

Siodło Maybach Saddlery - Radiance I

 

 

W jeździeckiej linii Maybach nie mogło zabraknąć także szczotek

 

Jakość wykonania, wykorzystanie najlepszych materiałów i prestiż firmy sprawiają, że ceny sprzętu sygnowane charaktersytycznym "M" są bardzo wysokie, ale jest to przecież podstawowa cecha każdego dobra luksusowego. 

 

Pełna oferta produków Maybach Saddlery jest dostępna na stronie maybachshop.com

 
fot. materiały prasowe, grafika equista.pl

 

 

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram