Noble Optic House Wiedeń - salon optyczny z jeździeckimi akcentami

Data publikacji: 2017-09-23
Noble Optique House Maybach Vienna

 

Wiedeń - malownicza stolica Austrii od wieków silnie związana z jeździectwem przede wszystkim za sprawą słynnej, Hiszpańskiej Szkoły Jazdy. Samo miasto jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych europejskich, pełnym historii i zabytków. Tu przez kilka lat, u stóp imponującego Ratusza rozgrywano jedne z najbardziej prestiżowych zawodów jeździeckich na świecie - Longines Global Champions Tour (galeria z tych zawodów do obejrzenia TU). Tutaj też działa jeden z najciekawiej wyposażonych salonów optycznych na świecie - Noble Optic House Vienna. 

Dlaczego najciekawiej? Wcale nie chodzi o nadzwyczajnie dobre wyposażenie w sprzęt specjalistyczny, choć niewątpliwie jest ono dokładnie takie jakie być powinno. Uwagę każdego klienta czy odwiedzającego przyciągną nie tylko piękne i luksusowe oprawki czy okulary, ale przede wszystkim niecodzienny wystrój. Zlokalizowany w zabytkowej kamienicy salon utrzymany jest w klasycznych kolorach. Króluje delikatne ecru, połączone z ciepłym brązem. Projektanci, nie dość, że postanowili wykorzystać siodła i akcesoria ekskluzywnej marki Maybach Saddlery do ożywienia wnętrz -  poszli o krok dalej, tworząc lady i półki do złudzenia przypominające stanowiska i stajenne boksy! Naszym zdaniem efekt końcowy jest olśniewający, zobaczcie sami:

 

 

 

 

 

 

 

Jeździeckie akcenty odnajdziemy również w dwóch innych salonach Noble Optic House w Berlinie i Monachium. Więcej informacji - noble-optic-house.com

 

Tekst: Equista.pl, fot. materiały prasowe