Fashion: Massimo Dutti - Equestrian limited edition for Men 2016

Data publikacji: 2016-07-21
Massimo Dutti Equestrian 2016

 

Massimo Dutti słynie z klasycznych i ponadczasowych kolekcji dla kobiet i mężczyzn. Nie wszyscy jednak wiedzą, że marka ta jest także silnie związana z jeździectwem. W lipcu zaprezentowano najnowszą, limitowaną kolekcję dla mężczyzn - Equestrian limited edition for Men, inspirowaną hippiką. Odnajdziemy w niej m.in. kurtki, koszule, bluzy, spodnie i kamizelki wyraźnie nawiązujące do klasycznej odzieży jeździeckiej. Autorzy najnowszej kolekcji wybrali ponadczasowe kolory - brąz, szarość, biel oraz naturalne materiały jak bawełna i skóra. 

Massimo Dutti - Equestrian limited edition for Men 2016 to już kolejna "jeździecka" kolekcja tej marki. O ubiegłorocznej edycji pisaliśmy TUTAJ

Kolekcja Equestrian limited edition for Men jest już dostępna online na stronie massimodutti.com.

 

 

 

 

 

 

Massimo Dutti - Equestrian Tour 2016

 

 

 Hiszpańska marka odzieżowa Massimo Dutti pojawiła się na rynku w 1985 roku. Potencjał młodej firmy szybko dostrzegła grupa Inditex i już w 1991 roku zdecydowała się na jej zakup. Początkowo twórcy kolekcji Massimo Dutti projektowali ubrania wyłącznie dla mężczyzn, od 1992 w asortymencie pojawiły się także ubrania stworzone z myślą o kobietach. Obecnie na świecie działa prawie 700 sklepów Massimo Dutti. 

Marka Massimo Dutti chętnie angażuje się w jeździectwo, sponsorując m.in. konkursy podczas zawodów Longines Masters oraz Global Champions Tour. 

 

źródło: materiały prasowe

 

Inspiracje

Facebook

Instagram