Laureatki konkursu jeździeckiego sieci Decathlon w Vogue Polska

Data publikacji: 2021-07-13
Sesja zdjęciowa Decathlon/Vogue Polska, fot. Agata Serge


Jedną z przewidzianych nagród
wiosennego konkursu jeździeckiego sieci Decathlon był udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efekty miały być zaprezentowane na łamach magazynu „Vogue Polska”. Wyłonione przez jury laureatki stanęły przed obiektywem Agaty Serge, a głównym tematem było pokazanie troski o bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Poniżej można zobaczyć efekty sesji oraz garść dodatkowych informacji! 


Jury zdecydowało, że zwyciężczyniami konkursu zostają Karolina, Wiktoria i KarolinaModelki pozowały w kaskach jeździeckich Fouganza 520Ważnym elementem sesji było pokazanie, że kask może łączyć bezpieczeństwo ze stylemFotografie wykonano w ośrodku Polo Club ŻurawnoKońscy modele to Pancho i NikitHasło przewodnie sesji brzmi #tylkowkaskuJaki widać, kask może być dopełnieniem niemal każdej stylizacji Zaprezentowany na zdjęciach kask Fouganza 520 dostępny w kilku kolorach (czarny, czarny/ciemnoszary i ciemnoszary/orzechowy)…… i rozmiarach (L/59 cm, M/55 cm, M/56 cm, M/57 cm, M/58 cm, S/53 cm i S/54 cm) 


Powyższe zdjęcia można też zobaczyć w lipcowym numerze magazynu „Vogue Polska”, za to pełna oferta kasków jest dostępna na stronie internetowej sieci


tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Agata Serge/Vogue Polska