Fashion: LANSDOWN Valegro Clothing Collection 2016

Data publikacji: 2016-06-23
Fashion: LANSDOWN Valegro Clothing Collection 2016

 

Dla uhonorowania gwiazdy światowych czworoboków i chyba najbardziej rozpoznawalnego konia ujeżdżeniowego ostatnich lat - Valegro, startującego pod Charlotte Dujardin, w Wielkiej Brytanii powstała niesamowita kolekcja odzieży!

Carl Hester oraz jego team, wraz ze znaną marką odzieżową Lansdown stworzyli wyjątkowe ubrania: bluzy, koszulki, kamizelki, polówki. Wszystkie w tej samej, eleganckiej tonacji kolorystycznej: granat połączony ze złotem, bielą oraz fioletem. Wybór kolorystyki nie jest przypadkowy - to bezpośrednie nawiązanie do Valegro, a dokładnie do jego ksywki Blueberry (z jęz. ang. jagoda).  Eleganckie wykończenia w formie herbów, wyszywanych napisów i przeszyć nadają kolekcji odpowiedniego charakteru. Ubrania będą idealne dla wszystkich fanów jeździectwa i samego Valegro. Zostały zaprojektowane tak, że znakomicie sprawdzą się zarówno w stajni jak i poza nią. 

 

Fashion: LANSDOWN Valegro Clothing Collection 2016 www.Equista.pl

 

Premiera kolekcji odbędzie się na początku lipca, w sam raz na nadchodzące Igrzyska Olimpijskie w Rio 2016. Warto dodać, że do sesji zdjęciowej Carl Hester zaprosił jedne z najzdolniejszych zawodniczek ujeżdżeniowych młodego pokolenia: Chloe Vell oraz Erin Williams. Dziewczyny mają po 18-lat i oprócz osiągnięć sportowych, pracują w profesjonalnych agencjach modelek w Londynie. 

Ceny wszystkich ubrań wahają się od £25 do £55, przedpremierowo kolekcję można zamawiać na stronie: Lansdown

 

 

 

 

fot. materiały prasowe, grafika equista.pl

 

 

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram