Fashion: Clover Spring Summer 2016

Data publikacji: 2016-05-30
Fashion: Clover Spring Summer 2016

 

Marka Clover powstała zaledwie kilka miesięcy temu, a jej pomysłodawczyniami są przyjaciółki z parkuru: Karolina Kaczor & Natalia Kuźma. Jak same mówią do realizacji tego szalonego pomysłu przyczyniła się miłość do mody i pasja do jeździectwa. Nowoczesna elegancja autorskich projektów jest skierowana do wszystkich sympatyków hippiki: od amatorów i osób dopiero rozpoczynających przygodę z końmi, do profesjonalnych i czynnych zawodników startujących w najwyższych konkursach. Mimo niezbyt długiego czasu od premiery, Clover ma już sporą rzeszę sympatyków. Zobaczcie jak prezentuje się oferta tej polskiej marki!

 

Gabriela Biedka w bluzie Clover GLOSSY

  

Przedstawiając najnowszą kolekcję musimy zaznaczyć, że wszystkie ubrania projektowane i wykonywane są w Polsce, częściowo z tkanin wykonanych na zamówienie. Clover w swojej ofercie posiada wiele ciekawych produktów dla jeźdzców. Każdy z nich można dostać w modelu przystosowanym zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn (inne przeszycia, modele i kroje), w rozmiarach od XS-L (kobiety) i S-XL (mężczyżni). Dla kolekcji podstawowej zostały przypisane dwa klasyczne kolory: szary melanż & niebieski melanż.

 

Stoisko Clover na CSN Jakubowice 2016

 

Klasyczne modele bluz dresowych: Heather (damska bluza z kapturem), Peony (damska bluza z kołnierzem, rozpinana), Pansy (męska bluza rozpinana) oraz spodni dresowych są jedynie stonowanym tłem dla bardzo popularnych koszulek konkursowych w intensywnych i przykuwających wzrok krojach. Ich męskie wersje (koszulki konkursowe Hollyhock) pozostały skromne i klasyczne. W damskich dzięki dobrze dobranym dodatkom i wykończeniom, każda z koszul nabrała innego 'charakteru'. To co je wyróżnia, poza ładnym krojem i starannym wykonaniem, to ciekawe wykończenie przy kołnierzyku. Materiał we wszystkich modelach jest odychający, nie spierający się i elastyczny.

 

Koszulki konkursowe Clover Daisyw kolorach: Grey, Pink, White

 

Co jakiś czas wypuszczane są całkowicie nowe modele ubrań. Dzięki namowom powstała też mini kolekcja dla koni. Jest ona sukcesywnie poszerzana. Aktualnie w jej skład wchodzą:

  • cztery klasyczne modele czapraków (z ozdobnymi sznurami, pikowaniami oraz haftem), w kolorach: biel i granat
  • derka polarowa Clover Blue (w rozmiarach 115-165, z ozdobnym wykończeniem, haftem, w kolorze granatowym)
  • kantar z futerkiem z owczej wełny (klasyczny, granatowy, ze złotymi okłuciami)
  • podkładka pod siodło z owczej wełny (gruba, z kanałem na grzbier, zapobiega urazom grzbietu)

 

Stoisko Clover na zawodach w Jakubowicach

 

W trosce o właściwy rozwój marki, jej właścicielki postanowiły zaprosić do współpracy znanych zawodników. I tak na dzień dzisiejszy ambasadorami Clover są: Gabriela Biedka (zawodniczka skoków), Małgorzata Koszucka (zawodniczka skoków), Laura Kłapińska (zawodniczka skoków) oraz Jakub Krzyżosiak (zawodnik skoków). Młodzi i uśmiechnięci zapozowali do wspólnych zdjęć podczas niedawnej sesji zdjęciowej.

 

 Ambasadorzy Clover podczas sesji zdjęciowej

 

Wszyscy zainteresowani produktami Clover będą mogli je obejrzeć na żywo na stoiskach podczas największych imprez jeździeckich w Polsce, m.in. Silesia oraz CSI4* Poznań. Z miesiąca na miesiąc mają premiery najnowsze produkty, i niedługo będą również dostępne: kurtyny na boks, bramki, nauszniki, nowe modele dresów, koszul konkursowych z krótkim i długim rękawem oraz bryczesów. 

Wszystkie nowości możecie śledzić na oficjalnym fanpagu oraz na stronie sklepu www.clovershop.pl

 

Małgorzata Koszucka w bluzie z najnowszej kolekcji Clover

 

Przez tydzień (od 3o maja do 6 czerwca 2016 roku) do każdego zamówienia na hasło EQUISTA (wpisujemy w formularzu zamówienia) DARMOWA WYSYŁKA na całym terenie Polski! :) 

 

 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Clover
fot. Beata Wieczorkowska dla Clover, materiały prasowe, equista.pl