Fashion: Joules Equestrian Spring Summer 2015

Data publikacji: 2015-06-15
Joules Equestrian Spring Summer 2015

 

Joules to jedna z najbardziej popularnych marek odzieżowych w Wielkiej Brytanii. Jej założyciel Tom Joule rozpoczął tą działalność od sprzedaży kolorowych lecz praktycznych ubrań na piknikach rodzinnych. Bardzo szybko zyskał sobie rzesze zadowolonych i z designu i z jakości klientów. Oprócz ubrań i butów (kaloszy!) w ofercie znajdziemy kolekcje tematyczne i oczywiście akcesoria idealne na wypady na piknik, na plaże, do ogrodu jak też wnętrza domu. Joules świętowało niedawno swoje 25 lecie istnienia! Z tej okazji powstał filmik:

 

  

Joules oprócz klasycznej i stałej kolekcji co sezon wypuszcza te sezonowe (teraz aktualna na Wiosnę i Lato 2015) oraz tematyczne. Od wielu lat wielką inspiracją jest jeździectwo i hippika. W UK to hobby zajmuje bardzo istotne miejsce w świadomości społeczeństwa, podobnie jak spokojne, rodzinne życie na prowincji. W tym roku Joules Equestrian Collection jest bezpośrednio inspirowana Badminton Horse Trials. O samych tych zawodach, tak ważnych wydarzeniu pisaliśmy TUTAJ. Zobaczcie jak wyglądają wybrane egzemplarze z tej kolekcji:

 

Joules Equestrian Spring Summer 2015 Badminton Horse Trials

 

W sezonie Wiosna Lato 2015 nie zabraknie oczywiście najbardziej rozpoznawalnych dla marki kaloszy. Kolorowe i w zwierzęce wzory od lat są ulubionym elementem garderoby wszystkich kochających country chip. Kolorowe koszulki polo, bluzy, torby, kamizelki, kurtki i klasyczne marynarki jeździeckie. To tylko niektóre propozycje dla wszystkich spragnionych klasyki w nowym i wesołym wydaniu.

Całą kolekcję znajdziecie w wybranych sklepach oraz na stronie joules.com

 

fot. materiały prasowe, grafika equista.pl

 

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram