Kalendarze jeździeckie na 2021 rok

Data publikacji: 2020-12-17
Maurice Tebbel (GER) & Don Diarado (Diarado x Lord Lancer) w Sopocie, fot. FEI/Łukasz Kowalski


Ten rok niestety każdemu dał w kość, dlatego jak chyba nigdy wszyscy bardzo liczymy na to, że od 1 stycznia 2021 r. będzie już tylko pozytywniej i coraz lepiej. Towarzyszem tych pięknych dni, tygodni i miesięcy powinien być pasujący do nas kalendarz jeździecki, dlatego poniżej przygotowaliśmy zestaw różnorodnych propozycji, by każdy znalazł coś dla siebie. Fotografie, obrazy czy rysunki? Na wesoło czy na poważniej? Na ścianę czy do torebki? Zapraszamy do oglądania i wybierania wymarzonego kalendarza! 


1. Łukasz KowalskiEkskluzywny kalendarz na ścianę z fotografiami koni, które wykonał
Łukasz Kowalski, oficjalny fotograf FEI. Czarno-białe zdjęcia jeszcze bardziej podkreślają piękno i majestat koni, dlatego wiele osób kończy poprzedni rok zakupem tego niezwykłego kalendarza. 

Możliwość zakupu: TUTAJ.


2. Hardback Emily Cole Illustrations 2021 Diary Jeździectwo na wesoło! Żartobliwe rysunki Emily Cole rozśmieszą każdego, dlatego tym lepiej, że w tym roku artystka zdecydowała się na wydanie kalendarza w formie dziennika i w formacie A5, dzięki czemu zawsze można mieć go pod ręką. Atutem tej propozycji jest też twarda oprawa, która ochroni cenną zawartość kalendarza. 

Możliwość zakupu: TUTAJ.


3. Katarzyna Okrzesik-MikołajekFotografie Katarzyny Okrzesik-Mikołajek to prawdziwe perełki, od których trudno oderwać wzrok! Artystka podróżuje po całym świecie, by znaleźć najpiękniejsze konie i najciekawsze ujęcia, a efekty jej pracy doceniono m.in. w Paryżu.

Możliwość zakupu: TUTAJ [strona chwilowa nie działa].


4. 2021 Tony O'Connor Equine Art Calendar Limited EditionTen kalendarz kryje w sobie 12 obrazów, które do złudzenia przypominają zdjęcia! Tony O'Connor wybrał zestaw swoich najlepszych prac z ostatniego roku, dzięki którym życie codzienne stanie się nieco piękniejsze i… zdecydowanie bardziej luksusowe, ponieważ liczba przygotowanych kalendarzy jest niewielka. 

Możliwość zakupu: TUTAJ.


5. 2021 Equine Photography Calendar by Shelley PaulsonEstetyka tej fotografki z Minnesoty zachwyci osoby, które uwielbiają nasycone barwy, wyraźnie kontrasty, ruch i piękną grę świateł. Co ciekawe, kolorystyka kolejno wybranych fotografii nawiązuje do danego miesiąca. 

Możliwość zakupu: TUTAJ.


6. Wallaby Hill 2021 Equestrian CalendarDuży format (A3), czarujące rysunki o tematyce jeździeckiej, wodoodporny papier oraz rozpiska zawodów w skokach, ujeżdżeniu i WKKW (choć niestety tylko na terenie Australii) – tak w skrócie można opisać kolejną odsłonę uroczego kalendarza ściennego z logo australijskiej farmy Wallaby Hill!

Możliwość zakupu: TUTAJ.

7. Horse & Hunk Calendar 2021 Wszystko zaczęło się od pomysłu studentów ostatniego roku szkoły jeździeckiej Christelijke Agrarische Hogeschool w Dronten, którzy stworzyli ten kalendarz ramach rozwijania swoich umiejętności biznesowych! To już 12. edycja kalendarza Horse and Hunk, a w środku ponownie można znaleźć fotografie przedstawiające piękne konie i wysportowanych mężczyzn, ponadto część zysku ze sprzedaży jak zwykle zostanie przekazana Brooke Hospital for Animals.

Możliwość zakupu: TUTAJ

 

 

 

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Łukasz Kowalski, Emily Cole, Katarzyna Okrzesik-Mikołajek, Tony O'Connor, Shelley Paulson, Wallaby Hill, Horse and Hunk