Cavaliada Quiz: Czas na wielki finał!

Data publikacji: 2020-05-04
Cavaliada Quiz: Czas na wielki finał!, fot Dava Palej Timeless Photography
Aleksandra Szulc, Paweł Warszawski i Joanna Pawlak – to uczestnicy wielkiego finałuJuż we wtorek (5 maja) odbędzie się wielki finał Cavaliada Quiz, do którego zaproszono jednych z najlepszych polskich zawodników. Kto dostał się do najważniejszej rozgrywki zabawy? Ci szczęśliwcy zostali wyłonieni podczas poniższych półfinałów:

Aleksandra Szulc vs. Krzysztof Ludwiczak


Paweł Warszawski vs. Maksymilian Wechta


Joanna Pawlak vs. Daria Kobiernik 
W ostatniej odsłonie quizu zobaczymy Pawła Warszawskiego, Aleksandrę Szulc i Joannę Pawlak, a wszystko rozstrzygnie się we wtorek (5 maja) o godz. 20:30 na
facebookowym profilu Cavaliady. Tym razem czeka nas starcie każdego z każdym (szerzej o zasadach zabawy pisaliśmy TUTAJ), jednak teraz będzie się liczyła punktacja z całej rywalizacji. Program jak zwykle poprowadzą Agnieszka Markiewicz i Karina Olszewska, a w trakcie finału widzowie będą mogli pisać swoje pytania w komentarzach pod transmisją (najlepsze z nich zostaną odczytane uczestnikom). Każda odsłona quizu to duża dawka wiedzy, śmiechu i rozmów o np. życiu codziennym w trakcie epidemii czy samopoczuciu koni zawodników, a niekiedy nie brak też niezapowiedzianych gości specjalnych, czyli… psów uczestników. :) 


Schemat poszczególnych etapów zabawy
Zapraszamy do wspólnego oglądania i kibicowania swojemu faworytowi! 
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography, mat. prasowe