Cavaliada TV: Wywiad z Olgą Skrobacz i Laurą Kłapińską

Data publikacji: 2020-05-19
Olga Skrobacz i Laura Kłapińska, fot. Dava Palej Timeless Photography
Olga Skrobacz i Laura KłapińskaPonieważ
quiz z udziałem polskich zawodników został ciepło przyjęty przez publiczność, Cavaliada ruszyła z kolejnym cyklem programów na żywo, czyli rozmowami z jeźdźcami młodego pokolenia. Najbliższą odsłonę wywiadów będzie można obejrzeć we wtorek (19 maja) o godz. 20:30 na facebookowym profilu Cavaliady , a tym razem gośćmi będą Olga Skrobacz i Laura Kłapińska, czyli reprezentantki kadry narodowej juniorów w skokach przez przeszkody, które już miały okazję nie tylko się poznać, ale i wystartować w jednej drużynie – tak stało się podczas młodzieżowych Mistrzostw Europy w Šamorín (2017), kiedy to obie amazonki przyczyniły się do wywalczenia brązowego medalu w klasyfikacji drużynowej. 


Zapowiedź wywiadu z Olgą Skrobacz i Laurą KłapińskąOlga Skrobacz
– 17-letnia reprezentantka WLKS Krakus Swoszowice, zdobywczyni m.in. srebra podczas
Mistrzostw Polski Juniorów (2019), a wcześniej brązu na Mistrzostwach Polski Dzieci czy złota na Mistrzostwach Polski na kucach. Uczestniczka Cavaliady Future w sezonie 2015/2016. 


Laura Kłapińska – 15-letnia członkini klubu sportowego Small Cherry (Stajnia Small Cherry), która ma na koncie m.in. złoto wywalczone podczas Halowego Pucharu Polski grupy A1 czy wygrane w Kołobrzegu i Poznaniu podczas eliminacji do Cavaliady Future. 


Zachęcamy do oglądania i przypominamy o możliwości zadawania pytań zaproszonym gościom (będzie można to zrobić w komentarzach pod transmisją) – najlepsze z nich usłyszymy w programie. 


Pierwsza odsłona cyklu spotkań z młodymi talentami jeździectwa – Michalina Maria Terlecka i Paulina Maciejewska

Przydatne linki:

Relacje z Cavaliady Tour 2019/2020 

Strona internetowa Cavaliady

Relacje z Cavaliady Tour 2018/2019 

Cavaliada na Facebooku 

Cavaliada na Twitterze 

Cavaliada na Instagramie
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography, mat. prasowe