Fashion: Nowe fraki konkursowe od H&M?

Data publikacji: 2017-03-05
H&M Fraki fot. H&M We Love Horses
Malin Baryard-Johnson (SWE) - jedna z ambasadorek marki H&M

 

 Szwedzka marka H&M, w Polsce znana przede wszystkim dzięki sieci sklepów odzieżowych, od drugiej połowy lat 90' XXw. angażuje się w jeździectwo. W tej chwili w gronie jej ambasadorów znajdują się czołowi zawodnicy konkurencji skoków przez przeszkody - Peder Fredricson (SWE), Malin Baryard-Johnson (SWE) oraz dwaj bracia - Nicola i Olivier Philippaerts (BEL).

Tydzień temu, podczas międzynarodowych zawodów jeździeckich w Goeteborgu (Gothenburg Horse Show) ambasadorzy marki - Nicola Philippaerts i Malin Baryard-Johnson wystąpili w nowych strojach. Zawodnicy jeździli m.in. w nowym modelu fraka - granatowym, prążkowanym z chaarkterystycznym okragłym logo H&M We Love Horses, a na rozprężalni można było ich spotkać w nowych biało-granatowych kurtkach typu bomberka (nawiązujących designem do klasycznych sportowych strojów). Fraki wykonano z cienkiej wełny, która ma zapewnić dużą swobodę ruchów. 

 

Nicola Philippaerts (BEL) w nowym fraku zaprojektowanym przez H&M

 

Zestawy jeźdźców uzupełniały specjalnie przygotowane czapraki i nauszniki dla koni. Podobnie jak w przypadku fraków marka postawiła na klasyczny granat. Skąd pomysł na taką, a nie inną kolorystykę? Jak tłumaczą twórcy kolekcji ma ona nawiązywać to wszystkich odcieni nieba. 

Kolekcję stworzono na potrzeby ambasadorów H&M i póki co marka nie planuje wprowadzenia ich do powszechnej sprzedaży. 

 

Nicola Philippaert w kurtce z nowej kolekcji 

 

 

W nowej kolekcji znalazły się m.in. czapraki 

 

 

fot. materiały prasowe H&M

 

Inspiracje

Facebook

Instagram