Dominika Kraśko-Białek nową ambasadorką marki Cavalleria Toscana!

Data publikacji: 2017-04-15
Dominika Kraśko-Białek Cavalleria Toscana fot. Paula Maciak

 

Cavalleria Toscana - włoska marka jeździecka, znana z kreowania produktów eleganckich i najwyższej jakości rozszerzyła właśnie grono swoich ambasadorów o polską zawodniczkę! 

Do współpracy zaproszono Dominikę Kraśko-Białek, która jest nie tylko aktywną zawodniczką konkurencji ujeżdżenia, ale założyła i z powodzeniem prowadzi jedną z największych ośrodków dresażowych w Polsce - KS Centurion. Na oficjalnym profilu stajni czytamy: Cavalleria Toscana - marka kojarzona ze znakomitą jakością i stylem. Jej międzynarodowymi ambasadorami na świecie są obecna królowa ujeżdżenia Isabell Werth, Patrik Kittel, czy Steffen Peters. Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu 2017 Cavalleria Toscana również w Polsce postanowiła mocniej zaznaczyć swoją obecność w tej dyscyplinie. Ambasadorem marki została Dominika Kraśko-Białek.

Z okazji przyjęcia zawodniczki do grona ambasadorów w Centurionie zrealizowana została piękna sesja zdjęciowa, której autorką jest młoda i utalentowana Paula Maciak.

Cavalleria Toscana wspiera nie tylko zawodników konkurencji ujeżdżenia, do grona jej globalnych ambasadorów należą m.in. Rolf Goran Bengtsson (SWE), Marcus Ehning (GER) czy Maikel van der Vleuten (NED).

 

 

 

 

fot. Paula Maciak/KS Centurion