Światowej sławy skoczek ambasadorem marki Torpol!

Data publikacji: 2017-03-11
Denis Lynch fot. Oliwia Chmielewska
Denis Lynch, fot. Oliwia Chmielewska/Equista.pl

 

Denis Lynch (IRL) - od lat plasujący się w czołowej setce Longines Ranking (aktualnie zajmujący 32. pozycję w rankingu światowym), dziewiąty zawodnik Mistrzostw Świata 2014, dołączył właśnie do grona ambasadorów polskiej marki Torpol! Irlandczyk ogłosił tę wiadomość wczoraj na swoim oficjalnym fanpage, prezentując przy okazji paczki ze sprzętem przygotowanym specjalnie dla jego koni.

Pakiet sprzętu uszyty i dostarczony zawodnikowi zawiera m.in. ochraniacze stajenne, derki, czapraki i kurtyny na boksy z linii sport w kolorze granatowym z zielonymi akcentami czyli w barwach, w których Denis Lynch startuje "od zawsze". Co ciekawe zawodnik już wcześniej jeździł z logo Torpol (jeszcze przed rebrandingiem marki na przełomie 2015/2016), ale później zdecydował się na zmianę marki, którą reprezentuje. Jego powrót świadczy więc niezaprzeczalnie o wysokiej jakości produktów polskiej firmy.

 

fot. Denis Lynch/FB

 

Marka Torpol istnieje na polskim rynku od 2005 roku, a jej ambasadorami są m.in. Marek Lewicki, Maksymilian Wechta czy Maria Madenova. 

 

Powiązane artykuły: