H&M partnerem zawodów Longines Global Champions Tour Hamburg 2015!

Data publikacji: 2015-04-03
H&M - LGCT sponsorship Hamburg

 

Marka H&M wspiera jeździectwo od kilkunastu lat, pisaliśmy o tym niedawno, przy okazji kontraktu jaki został podpisany z braćmi Philippaerts. Sponsoring czołowych zawodników konkurencji skoków to nie jedyna aktywność tej marki w jeździeckim świecie. Wygląda na to, że logo H&M będzie niedługo towarzyszyć także prestiżowemu turniejowi Longines Global Champions Tour w Hamburgu!

Zawody LGCT Hamburg 2015 odbędą się w dniach  maja. Organizatorzy przewidują, że wydarzenie odwiedzi ok. 85 tys. ludzi! Do Hamburga przyjadą wszyscy "firmowi" jeźdźcy marki H&M - Malin Baryard-JohnsonPeder Fredricson oraz Oliver i Nicola Philippaerts.

 

Bracia Nicola i Oliver Philippaerts to "najnowszy nabytek" H&M

 

Oglądanie naszych czterech jeźdźców "na żywo" będzie na pewno niezwykłym wydarzeniem, tymbardziej że zupełnie niedawno do naszego teamu dołączyli Nicola i Oliver Philippaerts - powiedziała po podpisaniu kontraktu Petra Leijon af Burén, menedżer H&M odpowiedzialna za sponsoring jeździecki. H&M to firma międzynarodowa i bycie częścią Global Champions Tour, które jest przecież wydarzeniem międzynarodowym i gości w interesujących miejscach na całym świecie, wydaje się być zupełnie naturalne. 

Entuzjastycznie o nowym kontrakcie wypowiada się również Jan Tops, twórca GCT oraz jego szef: Jestem bardzo zadowolony, że marka H&M, jeden z potentatów na rynku, została sponsorem naszych zawodów w Hamburgu.  Z niecierpliwością czekam na naszą współpracę podczas tego wydarzenia, zaplanowanego w jubileuszowym, 10 roku istnienia GCT.

Więcej o zawodach w Hamburgu można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Longines Global Champions Tour - globalchampionstour.com, natomiast działalność marki H&M dla jeździectwa jest szeroko prezentowana na oficjalnym fanpage H&M We Love Horses.

 

 

We are proud to announce that H&M now deepens their involvement in equestrian sports even more by being a new partner to...

Posted by H&M - We Love Horses on 2 kwietnia 2015

 

 

źródło: materiały prasowe