WOŚP 2017 - wspaniałe aukcje charytatywne dla miłośników koni!

Data publikacji: 2017-01-11
WOŚP 2017 - wspaniałe aukcje charytatywne dla miłośników koni!

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to jedna z największych i najbardziej medialnych akcji charytatywnych w Polsce i na świecie. 15 stycznia 2017 odbędzie się wielki, 25 już finał, z którego datki będą przeznaczone ratowaniu życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Dla wszystkich wspierających te działania znaleźliśmy, aż siedem  jeździeckich aukcji, które możecie licytować jeszcze kilka tygodni. 

Zobaczcie!

 

1. Książka 'Moje konie moje życie' Marek Trela 

 

W twardej oprawce, pięknie wydana, szczegółowo o samej niesamowitej książce pana Marka Treli pisaliśmy TUTAJ. Nie lada gratka dla wszystkich miłośników arabów oraz kolekcjonerskich publikacji, oczywiście z dedykacją autora!

Link do aukcji książki: KLIK

 

 

2.  Plakat Mistrzostw Polski 2016

Tego nikt się nie spodziewał! Wyjątkowa pamiątka to plakat Mistrzostw Polski 2016 w skokach przez przeszkody z podpisami wszystkich, aż 16 Mistrzów Polski z wcześniejszych lat. Na trofeum w formacie B2 (oprawionym w antyramę) podpisy złożyli: Złoty Medalista Olimpijski z Moskwy Jan Kowalczyk,  członkowie drużyny olimpijskiej z Meksyku Piotr Wawryniuk, Antoni Pacyński i Marian Kozicki, medalista olimpijski Wiesław Hartmann, oraz Mistrzowie Polski: Aleksandra Lusina, Marian Kowalczyk, Eugeniusz Koczorski, Marek Orłoś, Grzegorz Kubiak, Andrzej Lemański, Lukasz Jończyk, Jacek Zagor, Marek Lewicki, Mściwoj Kiecoń i Piotr Morsztyn. Wspaniała pamiątka i kolekcjonerskie trofeum!

Link do aukcji plakatu: KLIK

 

 

3. Tęczowy kolaż koń

Dla wszystkich miłośników sztuki i oryginalnych dodatków. Praca młodej projektantki Zuzanny, wykonana trudną i pracochłonną metodą collage. Żywe kolory (błękit, róż, fuksja, limonka, żółć, pomarańcz) i ciekawe dodatki w postaci koronek, guzików, metalowych elementów oraz broszki sprawiają, że może ozdobić każde oryginalne wnętrze. Koń oczywiście pełni rolę główną. Niezwykle nietypowa praca!

 

Linkt do pracy: KLIK

 

 

4. Lekcja jazdy konnej z Piotrem Kraśko

Redakcja Dzień Dobry TVN oraz znany celebryta Piotr Kraśko zachęca wszystkich do licytacji lekcji jazdy konnej, którą poprowadzi w legendarnym miejscu Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie na Mazurach. Licytujemy 2-godzinną jazdę dla osoby początkującej albo zaawansowanych na dowolnie wybranym koniu. Wygraną musi być osoba pełnoletnia. Wspaniała przygoda, możliwość przebywania w pięknym miejscu oraz rozmowy z celebrytą!

 

Linkt do lekcji: KLIK

 

 

5. Fotografia 'Taniec we mgle'

Coś dla miłośników wspaniałych zdjęć z najwyższej półki. Zwycięska fotografia 'Taniec we mgle' autorstwa jednej z najbardziej znanych fotografek w Polsce - Katarzyny Okrzesik-Mikołajek. W 2016 roku, właśnie ta praca zajęła I miejsce w Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic w kategorii Zwierzęta. Druk o wymiarach 50x70zm zostanie wykonany na wskazanym przez przyszłego właściciela materiale (papier fotograficzny albo płótno). Wow!

 

Link do fotografii: KLIK 

 

 

6. GRAFIKA Ithlini - Koń

Autorska grafika wykonana przez młoda autorkę. Wszystko zgodnie z życzeniami nabywcy, modelem może być również nasz ukochany koń! Tak oryginalny rysunek może być wspaniałym prezentem niespodzianką dla każdego miłośnika koni. Grafikę można później w dowolny sposób wydrukować. Piękna sprawa!

 

Link do grafiki: KLIK 

 

7. Fotografia Portret Prawdziwy 2015

Wspaniała okazja do zdobycia oryginalnej fotografii biorącej udział w znanym konkursie Portret Prawdziwy. Licytowana praca jest autorstwa fotografa Dariusza Murańskiego. Zdobyła wyróżnienie w wymienionym konkursie w 2015 roku i przedstawia młodą dziewczynę na tle koni. Oryginalny eksponat, ozdobi wnętrze i zachwyci każdego!

 

Link do fotografii: KLIK

Zachęcamy wszystkich do licytowania!

 

 

 

fot. materiały prasowe aucji, tekst equista.pl