Lady Gaga i jej niezwykły świąteczny prezent!

Data publikacji: 2015-12-23
Lady Gaga

 

W wielu domach trwają właśnie ostatnie, gorączkowe przygotowania przed Świętami Bożego Narodzenia. Tradycyjnie sporą część czesu zabrały nam poszukiwania wymarzonych prezentów, którymi potem chętnie chwalimy się w popularnych mediach społecznościowych. 

Świątecznymi prezentami równie chętnie chwalą się również artyści i celebryci. Właśnie tak uczyniła wczoraj amerykańska piosenkarka Stefani Joanne Angelina Germanotta - znana jako Lady Gaga. Jej wytwórnia Interscope podarowała jej na gwiazdkę konia! Imię siwej klaczy czystej krwi arabskiej nie zostało jeszcze podane. Wiemy już jednak, że artystka odbyła na jej grzbiecie pierwszy spacer!

 

źródło: oficjalny fanpage artystki

 

Od 2014 roku Lady Gaga jest właścicielką 6-akrowej posiadłości na jednym ze wzgórz Malibu (Kalifornia). Na jej terenie poza okazałym budynkiem mieszkalnym znajduje się także stajnia. Na razie nie wiadomo czy piosenkarka planuje powiększyć grono swoich wierzchowców, na pewno jej niezwykły świąteczny prezent to przy okazji niesamowita szansa na promocję jeździectwa i koni. 

 

 

I feel like I've known her my whole life she wants to show me things.

 

 

 

fot. ladygaga.com i foter.com, grafika equista.pl