Konie łączą ludzi: Kaley Cuoco i Karl Cook wzięli ślub!

Data publikacji: 2018-07-21

 

Amerykańska aktorka (najbardziej znana z serialu „Teoria wielkiego podrywu”, w którym gra Penny) i zawodowy jeździec (startował np. na FEI World Cup™) powiedzieli sobie „tak” w stadninie w pobliżu San Diego (stan Kalifornia)!

 

Tak Kaley Cuoco pozowała do okładki magazynu People


Wybór miejsca w zasadzie nikogo nie powinien dziwić – w końcu parę połączyła ogromna miłość do koni, ale też i innych zwierząt. Kaley Cuoco jest miłośniczką jazdy konnej (pisaliśmy o niej TUTAJ), intensywnie trenuje skoki przez przeszkody (ćwiczy aż 5 razy w tygodniu!), natomiast Karl Cook od lat bierze udział w różnorodnych zawodach, a jego rodzina prowadzi własne ranczo (Pomponio Ranch), na którym hoduje i trenuje światowej klasy konie skokowe. Co mogło wyniknąć z takiego połączenia? Oczywiście dom pełen miłości i zwierząt! Gdy zakochani zamieszkali razem, od samego początku chętnie przygarniali zwierzaki, szczególnie te po przejściach.

 

30 czerwca Kaley i Karl złożyli przysięgę małżeńską, a sama ceremonia z weselem odbyła się na terenie stajni. Nie zabrakło romantycznych pocałunków przy odpowiednio przystrojonych boksach czy obecności zwierząt, a wesele przebiegło w swobodnej, pełnej miłości atmosferze.Parze życzymy wszystkiego najlepszego, a także jeszcze więcej miłości i zwierzaków! :)

 

 

 

 

fot. @normancook, tekst i opracowanie: equista.pl