Edwina Tops-Alexander bohaterką odcinka z serii „Taking Off”

Data publikacji: 2019-08-17
Edwina Tops-Alexander (AUS) & California, fot. Dava Palej
Edwina Tops-Alexander (AUS) & CaliforniaNa stronie internetowej cyklu zawodów Longines Global Champions Tour (rozpiskę tego sezonu można zobaczyć TUTAJ) pojawił się pierwszy odcinek serii Taking Off, w którym udział wzięła charyzmatyczna zawodniczka Edwina Tops-Alexander (AUS). Za produkcję filmików odpowiada firma NetJets


Edwina Tops-Alexander (AUS) & California (L'esprit – Olivia/Libero H) podczas Super Grand Prix w Pradze (2018)Bohaterką pierwszej odsłony Taking Off jest niekwestionowana gwiazda skoków przez przeszkody, czyli Edwina Tops-Alexander (AUS). Amazonka uczestniczyła w Igrzyskach Olimpijskich (2008, 2012, 2016), jest też zwyciężczynią np. paryskiej odsłony zawodów Longines Masters 2018/2019 (podsumowanie jest dostępne TUTAJ), dwóch sezonów Longines Global Champions Tour (2011, 2012) oraz Super Grand Prix w Pradze, czyli zwieńczenia LGCT 2018 (podsumowanie jest dostępne TUTAJ). 


Pierwszy odcinek Taking OffEdwina Tops-Alexander (AUS)Formuła Taking Off jest bardzo prosta i przyjemna dla odbiorcy, ponieważ polega na swobodnej wypowiedzi głównej bohaterki, przeplatanej migawkami z życia amazonki. Całość dopełnia świetnie dobrana muzyka, która raz jest wolniejsza, raz szybsza – wszystko w zależności od poruszanego tematu i towarzyszących emocji. Filmik nie jest długi, jednak wbrew pozorom zawodniczka zawarła tu wiele interesujących treści. Tops-Alexander opowiedziała m.in. czym jest wg niej jest sukces, co motywuje ją do działania i na czym skupi się po zakończeniu kariery sportowej. Nie zabrakło również kilku słów o więzi z końmi, satysfakcji po wyczerpujących treningach czy trudnych występach, a także podróżowaniu po niemal całym świecie, co przecież jest częścią pracy zawodowej Edwiny. Amazonka wspomniała także o macierzyństwie i niezwykłej relacji z obecnie 2-letnią córką Chloe, która również pojawiła w odcinku. 

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography