Szczegóły nadchodzącej konferencji dyscypliny WKKW

Data publikacji: 2020-11-19
Paweł Spisak (POL) & Banderas, fot. Dava Palej Timeless Photography
Paweł Spisak (POL) & Banderas (Moravia x Jape)Tegoroczna odsłona konferencji dyscypliny WKKW odbędzie się 25 listopada br. w godz. 17-21, przy czym obecna sytuacja epidemiologiczna wymusiła przeprowadzenie tego spotkania w formie online. Poniżej prezentujemy szczegóły, które przedstawił Marcin Kamiński (przewodniczący komisji WKKW), jak również treść odpowiedniej uchwały w tej sprawie. 


W harmonogramie wideokonferencji nie zabraknie m.in. podsumowania sezonu, przedstawienia planów na kolejny rok czy dyskusji na temat regulaminu zawodów, w przypadku którego można przesłać swoje uwagi oraz proponowane zmiany – wiadomość należy wysłać do Marcina Kamińskiego (marcin.kaminski@equikam.pl), przy czym trzeba to zrobić do 22 listopada. Nieco wcześniej należy też dostarczyć wszelkie materiały, ponieważ ułatwi to przeprowadzenie konferencji w uporządkowany sposób i pozwoli na wcześniejsze przygotowanie odpowiedzi. 


Oto treść uchwały nr U/2997/10/E/2020 z 26 października 2020 r.: 

„Zarząd PZJ zatwierdza przeprowadzenie tegorocznych Konferencji Konkurencji w formie telekonferencji, które muszą się odbyć w terminie do 25.11.2020 roku. Przewodniczący komisji sportowych ogłoszą na stronie PZJ nabór chętnych do udziału w konferencji i adresy mailowe Osób, które zgłoszą akces do udziału prześlą do Pracownika Działu Sportu PZJ Pana Łukasza Pogorzelskiego. W wyznaczonym terminie i godzinach zostanie zaprogramowana telekonferencja i linki aktywacyjne zostaną przesłane przez Pana Łukasza Pogorzelskiego na wskazane adresy mailowe”.


Chęć udziału w konferencji należy zgłosić do 20 listopada – zgłoszenia w tej sprawie przyjmuje Łukasz Pogorzelski (lukasz.pogorzelski@pzj.pl). 

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography