Polscy zawodnicy w ogniu pytań Cavaliada Quiz!

Data publikacji: 2020-04-21
Cavaliada quiz - Wechta i Kiecoń, fot. Dava Palej Timeless Photography
Maksymilian Wechta i Mściwoj Kiecoń Jak nazywa się cavaliadowy konkurs prawdziwej walki płci? Ile kropek ma kostka do gry? Tutaj przyda się wiedza z zarówno jeździectwa, jak i rozrywki, a uzupełnieniem są też pytania od widzów i duża dawka dobrego humoru – właśnie na tym polega internetowy quiz „Wszechstronny Konkurs Końskiej Wiedzy”, do którego Cavaliada zaprosiła 12 polskich zawodników. Przed nami kolejne spotkania na żywo! 


Przed nami kolejna odsłona quizu!Aby obejrzeć kolejną odsłonę internetowego quizu, wystarczy wejść na
facebookowy profil Cavaliady i wybrać zakładkę Cavaliada TV. W tej chwili trwają rozgrywki w ramach I etapu turnieju – zawodnicy występują w parach, a quiz polega na naprzemiennym wybieraniu numeru pytania (1-20) dla przeciwnika. Oczywiście chodzi o zebranie większej liczby punktów (obowiązują punktacja: 0 pkt za błędną odpowiedź lub jej brak, 1 pkt za prawidłową), by tym samym zapewnić sobie awans do półfinału, który zostanie rozegrany wg podobnych zasad, tyle że z udziałem już tylko 6 osób. Wygrana będzie równoznaczna z dostaniem się do finału – zwycięzcę poznamy w wyniku starcia każdego z każdym (1 z 2, 2 z 3 oraz 3 z 1), tym razem będzie się liczyła punktacja z całego turnieju. Za nami już następujące rywalizacje: 


Mateusz Kiempa i Paweł Warszawski (15 kwietnia)Aleksandra Szulc i Bartłomiej Kwiatek (17 kwietnia)Joanna Pawlak i Łukasz Brzóska (19 kwietnia)Wśród gości kolejnych odsłon quizu nie zabraknie znanych i lubianych polskich zawodników i zawodniczek, a poniżej można zapoznać się z rozpiską najbliższych spotkań: 

– 21 kwietnia (wtorek) o 20:30, gracze: Mściwoj Kiecoń i Maksymilian Wechta

– 23 kwietnia (czwartek) o 20:00, gracze: Daria Kobiernik i Ilona Janas

– 24 kwietnia (piątek) o 20:00, gracze: Krzysztof Ludwiczak i Mateusz Tyszko

PÓŁFINAŁY: 28 kwietnia-30 kwietnia (wtorek-czwartek) o 20:30. Schemat poszczególnych etapów quizu – w tej chwili jesteśmy w połowie I części rozgrywek
Serdecznie zapraszamy do oglądania i zadawania pytań uczestnikom quizu!


tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography, mat. prasowe