Cavaliada Poznań 2019: Wygraj bilety!

Data publikacji: 2019-11-20
Cavaliada Poznań 2018: Wygraj darmowe bilety!Cavaliada już tuż, tuż! Pierwszy etap to Poznań, gdzie od 28 listopada do 1 grudnia będziemy mogli uczestniczyć w wielkim święcie miłośników koni. Emocje zapewni wszystkim kibicom pojawienie się gwiazd skoków przez przeszkody, o których pisaliśmy TUTAJ, a dodatkowe atrakcje i pokazy z pewnością zaciekawią każdego (więcej informacji TUTAJ). Marzysz, aby uczestniczyć w Cavaliadzie Poznań, a nie masz jeszcze biletów? Nic trudnego, specjalnie dla Was przygotowaliśmy KONKURS, w którym do wygrania są wejściówki na poszczególne dni! Kibicuj na Cavaliadzie!

 Do rozdania mamy kilkadziesiąt darmowych, jednoosobowych i jednodniowych wejściówek całodziennych na Cavaliadę 2019 w Poznaniu! Konkurs trwa od środy 20 listopada do 25 listopada (poniedziałek, godzina 23:59), a wyniki ogłosimy kolejnego dnia we wtorek. 

 

Jak wygrać darmowe bilety? Oto kilka wskazówek:

  1. Na swoim koncie na instagramie (konto musi być publiczne!) opublikuj zdjęcie albo grafikę o tematyce jeździeckiej lub „cavaliadowej”
  2. W podpisie zacznij od #becavaliadawithequista stworzonego specjalnie na tę okazję i uwzględnij, czym jest dla Ciebie Cavaliada i dlaczego chcesz tam być
  3. Użyj dwóch ważnych hasztagów, czyli #wearecavaliada i #equista, oraz wybierz dzień, na który chcesz wygrać wejściówkę używając: #czwartek, #piątek (lub #piatek)
  4. Każdy użytkownik w jednym poście może wymienić tylko jeden ze wszystkich cavaliadowych dni – aby zwiększyć swoje szanse, możecie zrobić aż 2 posty (z każdym dniem osobno)! Nie wykluczamy przyznania więcej niż jednego biletu :)
  5. Aby wziąć udział w konkursie, musicie obserwować konta @Cavaliada oraz @Equistapl

 

Więcej szczegółów znajdziecie w naszym Regulaminie Konkursu, który jest dostępny TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań i niejasności – piszcie! Zwycięzców powiadomimy o wygranej w wiadomościach prywatnych, bilety wyślemy tak, aby znalazły się u Was najpóźniej w środę przed Cavaliadą Poznań 2019.

Powodzenia dla Wszystkich! 

 

 

 

 

 

 

tekst, grafika i opracowanie: equista.pl