Cavaliada Poznań 2019: Dołącz do Gry Targowej i zgarnij nagrody!

Data publikacji: 2019-11-26
Gra Targowa, fot. Cavaliada
Na każdym wyznaczonym stanowisku trzeba będzie poprawnie wykonać zadanie, za co otrzyma się specjalną naklejkęOrganizator Cavaliady Tour potwierdził, że w Poznaniu będzie można wziąć udział w Grze Targowej – tym samym będzie to już 3. edycja tej lubianej przez odwiedzających zabawy. Poznański etap zawodów to jednocześnie wielkie otwarcie nowego sezonu (więcej na ten temat pisaliśmy
TUTAJ), które odbędzie się w dniach od 28 listopada do 1 grudnia br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (ul. Głogowska 14). Grę Targową rozłożono na 2 dni, tzn. 29 listopada (piątek) oraz 1 grudnia (niedziela), a warto też wspomnieć, że zwycięzcy otrzymają nagrody przygotowane przez wystawców. 


Oficjalny plakat Cavaliady Poznań 2019
Jak wziąć udział w Grze Targowej?

Po dotarciu do Międzynarodowych Targów Poznańskich należy udać się do Biura Targów (piątek – godz. 11:00, niedziela – godz. 10:30), by tam poprosić o wydanie mapki i zasad gry. Następnym krokiem będzie wyprawa po obiekcie wg wskazówek zawartych w otrzymanych materiałach i poprawne wykonanie kolejnych zadań, które będą nagradzane naklejkami. Po uzyskaniu przynajmniej 10 nalepek należy powrócić do Biura Targów, gdzie po weryfikacji karty gry otrzyma się drobny upominek oraz Paszport Cavaliady 2019 – spośród zdobywców Paszportu (ich liczba będzie ograniczona) organizator wybierze 6 osób, które wezmą udział w quizie o tematyce konnej. Zaplanowano aż 2 odsłony wielkiego finału, ale obie odbędą się na scenie Meet the Stars (piątek – ok. godz. 17:00, niedziela – ok. godz. 13:30). Nagrody główne trafią do 3 najlepszych końskich ekspertów! 

Przydatne linki:

Strona internetowa Cavaliady

Program Cavaliady Poznań 2019 (PDF) 

Relacje z Cavaliady 2018/2019 

Cavaliada na Facebooku 

Cavaliada na Twitterze 

Cavaliada na Instagramie

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Cavaliada/mat. prasowe