Baborówko Horse Sale Show 2019: Katalog koni aukcyjnych

Data publikacji: 2019-08-29
Baborówko Horse Sale Show 2019: Katalog koni aukcyjnych
Aluzja (Viscount – Alzacja/Tjungske)

 

Przed nami kolejna aukcja koni z cyklu Baborówko Horse Sale Show (więcej informacji na temat poprzednich edycji: 2016 – katalog wyniki, 2017katalog i wyniki, 2018katalog wyniki). Licytacja odbędzie się 28 września br. na terenie Pałacu Baborówko (ul. Parkowa 1, 64-500 Szamotuły) i obejmie konie z predyspozycjami do skoków i WKKW. Wydarzenie będzie elementem programu 4. edycji Baborówko Horse Sale Show, czyli międzynarodowych zawodów w WKKW. Poniżej prezentujemy program oraz katalog koni. 


Plakat Baborówko Horse Sale Show 2019



BABORÓWKO HORSE SALE SHOW 2019 – PROGRAM



ŚRODA (25 września) 

16:00-19:00 – jazdy testowe i konsultacje weterynaryjne 

CZWARTEK (26 września) 

10:00-18:00 – jazdy testowe i konsultacje weterynaryjne 

PIĄTEK (27 września) 

10:00-18:00 – jazdy testowe i konsultacje weterynaryjne 

SOBOTA (28 września) 

16:00 – prezentacja koni aukcyjnych (Arena A)

20:00 – Baborówko Horse Sale Show (Stodoła)


Katalog obejmuje 19 koni – wśród nich znalazły się 4-latki, będące na początku swojej kariery, ale i doświadczone konie, które odniosły już pewne sukcesy. Licytujący będą mieli z czego wybierać, a pamiętajmy, że z roku na rok aukcja zyskuje na popularności. W zeszłym roku zakupione konie pojechały m.in. do Austrii, Finlandii, Niemiec czy Rosji – jak będzie teraz?


1. Aluzja
(Viscount – Alzacja/Tjungske) – klacz, ur. 2015 r., rasa: polski koń szlachetny półkrwi, wzrost: 167 cm, maść: gniada 

Aluzja (Viscount – Alzacja/Tjungske)


Aluzja (Viscount x Tjungske)




2. El Nino Ewita
(No Limit – Eksplozja/Purist xx) – wałach, ur. 2013 r., rasa: niemiecki koń sportowy, wzrost: 164 cm, maść: gniada

El Nino Ewita (No Limit – Eksplozja/Purist xx)


Wyniki/skoki:

L 100 cm | Kaczenice (czerwiec 2019) – 3. miejsce/0 pkt

P 110 cm | Kaczenice (czerwiec 2019) – 10. miejsce/0 pkt

Wyniki/WKKW:

CNC P 110 cm | Strzegom (wrzesień 2018) – 17. miejsce (D: 35,0 XC: 0 SJ: 16)

CNC L 100 cm | Strzegom Horse Trails (2018) – 10. miejsce (D: 35,50 XC: 0 SJ: 0)

CNC L 100 cm | Strzegom Summer Tour – 2. miejsce

Wyniki/zawody zagraniczne:

A** 110 cm na styl | GER Kemnitz (sierpień 2019) – 8. miejsce/ocena 7,20

A** 110 cm - GER Kemnitz (sierpień 2019) – 9. miejsce/4 pkt

A** 110 cm na styl | GER Baschütz bei Bautzen (lipiec 2019) – 3. miejsce/ocena 7,70

A** 110 cm | GER Baschütz bei Bautzen (lipiec 2019) – 11. miejsce/4 pkt


El Nino Ewita (No Limit x Purist xx)




3. Febrina (Vingini – L-Brina/Burggraaf) –
klacz, ur. 2010 r., rasa: KWPN, wzrost: 173 cm, maść: siwa

Febrina (Vingini – L-Brina/Burggraaf)


Wyniki: 

CC 140 cm | Dąbrówka Mała (lipiec 2019) – 7. miejsce/0 pkt

C 135 cm k. szybkości | CSI2* Ciekocinko (maj 2019) – 5. miejsce/4 pkt

CC 140 cm | CSI2* Ciekocinko (maj 2019) – 16. miejsce/4 pkt

C1 135 cm | Majówka z koniem Poznań (maj 2019) – 4. miejsce/0 pkt

C 130 cm | Biskupiec (kwiecień 2019) – 13. miejsce/0 pkt

C 130 cm | Strzegom (kwiecień 2019) – 21. miejsce/0 pkt

CSI1* | Cavaliada Poznań (grudzień 2018) – 15. miejsce/0 pkt


Febrina (Vingini x Burggraaf)




4. Green Light M (Cassilio – Generacja/Le Voltaire)
– klacz, ur. 2015 r., rasa: polski koń szlachetny półkrwi, wzrost: 167 cm, maść: gniada


Green Light M (Cassilio – Generacja/Le Voltaire)

Green Light M (Cassilio x Le Voltaire)




5. Guliwer (Nimmerdor I – Genewa/Maram)
– wałach, ur. 2012 r., rasa: polski koń szlachetny półkrwi, wzrost: 167 cm, maść: gniada

Guliwer (Nimmerdor I – Genewa/Maram)


Wyniki/WKKW:

CNC L 100 cm | Strzegom Horse Trails (2018) – 3. miejsce (D: 61,60 XC: 0 SJ: 0)

Wyniki/skoki (zawody zagraniczne):

A** 110 cm | GER Horka (czerwiec 2019) – 2. miejsce/0 pkt

A** 110 cm | GER Horka (czerwiec 2019) – 1. miejsce/0 pkt

A* 105 cm | GER Wittichenau (czerwiec 2019) – 2. miejsce/0 pkt

A** 110 cm | GER Wittichenau (czerwiec 2019) – 1. miejsce/0 pkt

A** 110 cm | GER Kemnitz (sierpień 2019) – 1. miejsce/0 pkt

A** 110 cm na styl | GER Kemnitz (sierpień 2019) – 5. miejsce/8,0

L 100 cm | CZE Svoboda nad Úpou (sierpień 2019) – 1. miejsce/0 pkt


Guliwer (Nimmerdor I x Maram)




6. Jodcasall A-Z (Cascadello – Joda/Enjoy Plan)
– wałach, ur. 2014 r., rasa: polski koń szlachetny półkrwi, wzrost: 164 cm, maść: gniada

Jodcasall A-Z (Cascadello – Joda/Enjoy Plan)


Wyniki/WKKW:

CNC L 100 cm | Jaroszówka (czerwiec 2019) – 3. miejsce (D: 28,1 XC: 0 SJ: 4)

Wyniki/ujeżdżenie:

A-L1  | Poznań Wola (luty 2019) – 1. miejsce/67,632


Jodcasall A-Z (Cascadello x Enjoy Plan)




7. Lajolie 5 (Lyjanero – Veroness/Quidam de Revel)
– klacz, ur. 2013 r., rasa: holsztyńska, wzrost: 169 cm, maść: gniada

Lajolie 5 (Lyjanero – Veroness/Quidam de Revel)


Lajolie 5 (Lyjanero x Quidam de Revel)




8. Landscape Sunrise (Lyjanero – Escada/Escudo I)
– wałach, ur. 2014 r., rasa: oldenburska, wzrost: 172 cm, maść: gniada

Landscape Sunrise (Lyjanero – Escada/Escudo I)


Wyniki/skoki:

LL 90 cm | Pęczerzyno (czerwiec 2019) – 0 pkt


Landscape Sunrise (Lyjanero x Escudo I)



9. Little Cartier (Cartier II – Losita 2/Landwind II)
– wałach, ur. 2008 r., rasa: polski koń szlachetny półkrwi, wzrost: 167 cm, maść: gniada

Little Cartier (Cartier II – Losita 2/Landwind II)


Wyniki/skoki:

N 120 cm | Kwidzyn (czerwiec 2019) – 5. miejsce/0 pkt

N 120 cm | Kwidzyn (czerwiec 2019) – 3. miejsce/0 pkt

N 120 cm | Sopot (maj 2019) – 2. miejsce/0 pkt

N 120 cm | Sopot (maj 2019) – 13. miejsce/0 pkt 

N 120 cm | Biskupiec (sierpień 2018) – 28. miejsce/0 pkt

C 130 cm | Biskupiec (sierpień 2018) – 30. miejsce/4 pkt

C 130 cm | Drzonków (maj 2018) – 18. miejsce/0 pkt


Little Cartier (Cartier II x Landwind II)




10. Lucas (Cartier II – Lantana/Come On) – wałach, ur. 2010 r., rasa: polski koń szlachetny półkrwi, wzrost: 168 cm, maść: gniada

Lucas (Cartier II – Lantana/Come On)



Wyniki/skoki:

L 100 cm | Kwidzyn (czerwiec 2019) – 13. miejsce/0 pkt

L 100 cm | Kwidzyn (czerwiec 2019) – 12. miejsce/0 pkt

N 120 cm | Turzyn (lipiec 2018) – 10. miejsce/0 pkt

N 120 cm | Olsza (czerwiec 2018) – 0 pkt

C 130 cm | Drzonków (maj 2018) – 12. miejsce/0 pkt

N 120 cm | Barlinek (kwiecień 2018) – 12. miejsce/0 pkt


Lucas (Cartier II x Come On)




11. Odessa (Lanvester L ex. Lansvester L – Olivia Plus-S/Rubin)
– klacz, ur. 2015 r., rasa: polski koń szlachetny półkrwi, wzrost: 170 cm, maść: gniada

Odessa (Lanvester L ex. Lansvester L – Olivia Plus-S/Rubin) 


Odessa (Lanvester L ex. Lansvester L x Rubin) 




12. Quintero-J (Corrado Son – Z-Quanta/Quantum)
– wałach, ur. 2014 r., rasa: polski koń szlachetny półkrwi, wzrost: 170 cm, maść: siwa

Quintero-J (Corrado Son – Z-Quanta/Quantum)


Wyniki:

LL 90 cm z trafieniem w normę | Turzyn (maj 2019) – 50. miejsce/0 pkt

LL 90 cm z trafieniem w normę | Turzyn (maj 2019) – 41. miejsce/0 pkt


Quintero-J (Corrado Son x Quantum)




13. Quintus Junior (Quidam de Revel – Nanett I/Corofino I)
– wałach, ur. 2014 r., rasa: holsztyńska, wzrost: 169 cm, maść: kasztanowata

Quintus Junior (Quidam de Revel – Nanett I/Corofino I)


Quintus Junior (Quidam de Revel x Corofino I)



14. Ris de Talm (Adagio de Talma – Raisa/Carvallo)
– wałach, ur. 2015 r., rasa: holsztyńska, wzrost: 169 cm, maść: gniada

Ris de Talm (Adagio de Talma – Raisa/Carvallo)


Wyniki/skoki:

LL 90 cm | Dziembówko (sierpień 2019) – 2. miejsce/0 pkt

mini LL 60 cm | Damysławek (lipiec 2019) – 1. miejsce/0 pkt

LL 90 cm | Solec Kujawski (lipiec 2019) – 3. miejsce/0 pkt

LL 90 cm  | Turzyn (maj 2019) –  28. miejsce/0 pkt


Ris de Talm (Adagio de Talma x Carvallo)




15. Rosa Sordia (Sword xx – Rosa Brenna/Brentano II)
– klacz, ur. 2014 r., rasa: polski koń szlachetny półkrwi, wzrost: 172 cm, maść: ciemnogniada

Rosa Sordia (Sword xx – Rosa Brenna/Brentano II)



Wyniki/WKKW:

CNC L 100 cm | Walewice (lipiec 2019) – 1. miejsce (D: 30, XC: 0 SJ: 0)

CNC L 100 cm | Racot (maj 2019) – 22. miejsce (D: 29,7 XC: 0 3,2 za czas SJ: 8)



Rosa Sordia (Sword xx x Brentano II)




16. Skylight xx (Masini xx – Scandia xx/Demon Club xx)
– ogier, ur. 2015 r., rasa: pełna krew angielska, wzrost: 165 cm, maść: gniada

Skylight xx (Masini xx – Scandia xx/Demon Club xx)  


Wyniki:

CNC L 100 cm | Strzegom (czerwiec 2019) –  2. miejsce (D: 29,4 XC: 0/0 SJ: 0)

CNC L 100 cm | Racot (maj 2019) – 25. miejsce (D: 30,3 XC: 0/7,6 SJ: 4)


Skylight xx (Masini xx x Demon Club xx)




17. Smuga M (Cassilio – Selene M/Elvis)
– klacz, ur. 2015 r., rasa: polski koń szlachetny półkrwi, wzrost: 169 cm, maść: gniada

Smuga M (Cassilio – Selene M/Elvis)


Smuga M (Cassilio x Elvis)




18. Symbella M (Rhodesian Winner xx – Symona M/Faust Z)
– klacz, ur. 2015 r., rasa: polski koń szlachetny półkrwi, wzrost: 167 cm, maść: gniada

Symbella M (Rhodesian Winner xx – Symona M/Faust Z)  


Symbella M (Rhodesian Winner xx x Faust Z)  




19. Wernisaż M (Contendor – Wersja M/Pluspunkt)
– wałach, ur. 2013 r., rasa: polski koń szlachetny półkrwi, wzrost:166 cm, maść: gniada 

Wernisaż M (Contendor – Wersja M/Pluspunkt)



Wyniki/WKKW:

CNC 1* 105 cm | Kwieki (czerwiec 2019) – 6. miejsce (D: 32,2 XC: 0/12,8 SJ: 0)

CNC 1* 105 cm | Sopot (wrzesień 2018) – 22. miejsce (D: 39,0 XC: 0/5,2 SJ: 4)

CNC 1* 105 cm | Kwieki (sierpień 2018) – 10. miejsce (D: 29,2 XC: 0/12 SJ: 0)

CNC L 100 cm | Baborówko (maj 2018) – 1. miejsce (D: 26,4 XC: 0/0 SJ: 0)

CNC L 100 cm | Sopot (maj 2018) – 1. miejsce (D: 31,1 XC: 0/0 SJ: 0)

Wyniki/skoki:

P 110 cm | Sopot (grudzień 2018) – 0 pkt

L 100 cm | Sopot (grudzień 2018) – 0 pkt

P 110 cm | Sopot (listopada 2018) – 0 pkt

L  100 cm | Sopot (listopada 2018) – 0 pkt


Wernisaż M (Contendor x Pluspunkt)





O zasadach zgłaszania koni pisaliśmy TUTAJ, a dodatkowych informacji w sprawie koni aukcyjnych udzielają Paweł Warszawski (+48604558707) i Henryk Święcicki (+48600086283). Przed aukcją licytujący będą mogli zapoznać się z wynikami badań weterynaryjnych (dokumentacja obejmuje m.in. zdjęcia RTG czy badania kliniczne z endoskopią), porozmawiać z lekarzami wet. z Equi Vet Serwis (będą dostępni od czwartku) oraz wziąć udział w jazdach testowych.


Licytacja będzie otwarta, tzn. nie ma potrzeby wcześniejszego zgłaszania chęci udziału, poza tym nie ma konieczności wpłacania wadium. Aukcja będzie prowadzona w polskich złotych i w kwotach netto, a minimalne postąpienia to 500 zł. Zawarcie umowy sprzedaży należy potwierdzić pisemnie w ciągu 10 minut, następnie kupujący ma 3 dni na wpłacenie pełnej kwoty. 









Przydatne linki:

Oficjalna strona internetowa Baborówko Horse Sale Show 

Baborówko Horse Sale Show na Facebooku 

Regulamin Baborówko Horse Sale Show 

 




tekst i opracowanie equista.pl, fot. Oliwia Chmielewska, M&R Photo/materiały prasowe BHSS





Konie - zobacz rodowody

Aluzja

El Nino Ewita

Febrina

Green Light M

Guliwer

Jodcasall A-Z

Lajolie 5

Landscape Sunrise

Little Cartier

Lucas

Odessa

Quintero-J

Quintus Junior

Ris De Talm

Rosa Sordia

Skylight

Smuga M

Symbella M

Wernisaż M

Inspiracje

Facebook