Baborówko Horse Sale Show 2016 - katalog aukcyjny

Data publikacji: 2016-09-25
BHSS 2016 lista koni main

 

W przyszłą sobotę, 1 października w Baborówku odbędzie się aukcja koni wierzchowych - Baborówko Horse Sale Show. Na sprzedaż wystawiono 10 koni - z predyspozycjami do WKKW i/lub skoków. Szczegółowa lista oferowanych koni, wraz ze zdjęciami oraz filmami jest dostępna poniżej oraz na oficjalnej stronie internetowej aukcji TUTAJ.  

 

1. Florentina (Izaurus - Florencja/Contender Son) ur. 2008

 Klacz w ciągłym treningu. Udane starty w konkursach do poziomu CNC1* włącznie. 

 

 

2. Marcepan (Huzar - Mocca/Baryt) ur. 2012

Marcepan to urodziwy ogier rasy małopolskiej, który w bieżącym sezonie rozpoczął starty w konkurencji WKKW. Tydzień temu w Strzegomiu wywalczył tytuł srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Młodych Koni w tej konkurencji. 

 

 

3. Forta (Bolshoi - Forteca/Lascadell) ur. 2012

Czteroletnia Forta, finalistka Mistrzostw Polski Młodych Koni 2016, w bieżącym sezonie rozpoczęła starty w konkurencji WKKW.

 

 

4.Firefly (Frazes - Flattery/Izaurus) ur. 2012

Młody, utalentowany wałach rozpoczynający starty w konkurencji skoków przez przeszkody.

 

5.Villa Rossi (Swarowski - Willa/Willawander) ur. 2011

Urodziwy Villa Rossi to młody, bardzo dobrze zapowiadający się WKKWista. W sezonie 2015 i 2016 z powodzeniem startował w konkursach klas L i P

 

 

6. Guy (Carambole - Klacz bez nazwy/Acolord) ur. 2011

Chwytający za oko, kasztanowaty Guy to syn odnoszącego międzynarodowe sukcesy og. Carambole (Cassini I x Concerto) i córki ogiera Acolord. 

Guy przebywa w treningu skokowym, w 2016 roku rozpoczął starty i obecnie z powodzeniem występuje w konkursach klas L i P. 

 

 

 

7.Alex (Acodetto - Haamoon/Leonid) ur. 2011

5-letni, holsztyński Alex rozpoczął karierę od startów w konkurencji skoków, gdzie doszedł do poziomu 120 cm. Obecnie w treningu WKKW. 

 

8.Ferrero (Izaurus - Ferara/Contender Son) ur. 2008

Ferrero to doświadczony koń skokowy startujący w konkursach do klasy N włącznie, bardzo dobrze wyszkolony - wykonujący na treningach elementy ujeżdżenia z klasy C.

 

9.Frontiera (Pilet - Ferrara/Ozarro) ur. 2007

Kasztanowata Frontiera to niewątpliwie jedna z gwiazd aukcji Baborówko Horse Sale Show 2016. Ta urodziwa klacz z powodzeniem startuje w konkursach WKKW do poziomu CIC2* włącznie. 

Frontiera - CIC2* Strzegom 2016

 

10.Flattery (Izaurus - Flara/Glueckspilz) ur. 2008

Flattery regularnie startuje w skokach na poziomie 110 cm, jest koniem idealnym dla amatora i osoby rozpoczynjącej przygodę z jeździectwem i skokami przez przeszkody.

 

 

 

Powiązane linki:

 

 

fot. Weronika Zabłocka/materiały prasowe Baborówko Horse Sale Show