Fashion: 8 najlepszych kamizelek na jesień i zimę

Data publikacji: 2017-10-26
Fashion: 8 najlepszych kamizelek na jesień i zimę

 

Pogoda niestety nie rozpieszcza, dni stają się coraz krótsze, częściej pada, a temperatura zaczyna dawać się we znaki. Konieczne jest zadbanie o komfort koni, ale warto też zatroszczyć się o samego siebie – a do tego na pewno przyda się porządna kamizelka. Jaka powinna być i na co zwrócić uwagę?

Najważniejsza jest oczywiście ochrona przed zimnem, ale i wykonanie z odychającego materiału, który jest wiatrochronny. Tu od razu pojawiają się kolejne, powiązane warunki – kamizelka nie może ograniczać ruchów, powinna być lekka i wytrzymała. Funkcjonalność jest bardzo istotna, lecz warto też wybrać ubranie, w którym będziemy czuć się dobrze i pewnie. Odpowiedni krój oraz dopasowanie do ciała to ważne aspekty – ostatecznie nikt z nas nie chce wyglądać jak puchowy i bezkształtny potworek ze stajni. 

Podczas szukania kamizelki dla siebie, zdecydowanie nie powinno się nastawiać na oszczędność. Wydanie tych kilkunastu złotych więcej będzie bardziej opłacalne. To rodzaj odzieży, która „pracuje” razem z nami, jest wystawiana na trudne warunki, a przy tym zapewnia odpowiednią ochronę w czasie jesieni i zimy. Znana, sprawdzona marka gwarantuje najwyższą jakość użytych materiałów i wykonania, dlatego warto zainwestować, by za chwilę nie być zmuszonym do zakupu nowej kamizelki.

Przeglądnęliśmy oferty różnych sklepów jeździeckich i wybraliśmy 8 kamizelek, które najbardziej zwróciły naszą uwagę, ponieważ spełniają wszystkie wymienione przez nas warunki. Oto one: 

 

 

Wybrane przez nas kamizelki:

1. Kingsland, kamizelka Moon, cena: 749 zł

2. Pikeur, kamizelka Raffaela Premium, cena: 839 zł

3. Equiline, kamizelka Jose, cena: 619 zł

4. Euro-Star, kamizelka Adita, cena: ok. 690 zł

5. FERAkamizelka Carmen, cena: 699 zł (KUP)

6. Cavalleria Toscana,  kamizelka Quilted, cena: ok. 1250 zł

7. Vestrum, kamizelka Cardiff, cena: ok. 1070 zł

8. Anna Scarpati, kamizelka Burro, cena: ok. 770 zł

 

Wszystkie prezentowane kamizelki można kupić w wybranych jeździeckich sklepach internetowych oraz stacjonarnych.

 

 

 

fot. materiały prasowe, tekst i opracowanie: equista.pl 

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram