Podgrzewane kurtki i kamizelki 8K FLEXWARM

Data publikacji: 2018-03-02
Podgrzewane kurtki i kamizelki 8K FLEXWARM

 

Przyszła taka pora, że bardzo łatwo o przeziębienie. Chwila pracy przy koniu i robi się ciepło, potem człowiek wychodzi na zewnątrz i marznie. Na wielkie mrozy nie pomaga nawet ogrzewana siodlarnia. A gdyby mieć odzież, którą można dostosować do własnych potrzeb i aktualnej temperatury powietrza?

Brytyjska firma 8K FLEXWARM wprowadziła na rynek podgrzewane kamizelki i kurtki, które łączą osiągnięcia technologii z modą oraz elegancją. Zobaczcie o co chodzi: 

 

 

Na czerwono zaznaczono jedną ze stref podgrzewania; obok widoczny przycisk do regulacji

 

Kurtka i kamizelki grzeją w dwóch miejscach (dolną część pleców oraz brzuch), przy czym można wybrać, czy chcemy ogrzewać jedną strefę, czy obie. Temperatura jest regulowana (do wyboru 40°C, 45°C i 50°C), a sterowanie jest możliwe dzięki przyciskowi przy kurtce lub za pomocą aplikacji. Oczywiście można też całkowicie zrezygnować z funkcji ogrzewania.

 

Warstwy (od góry): wodoodporna tkanina, warstwa bawełny, Flexwarm®, warstwa bawełny, tkanina oddychająca.
 

Warstwa Flexwarm (ta, która ogrzewa) ma tylko 0,5 mm grubości, ale jej działanie robi wrażenie. Osiągnięcie najwyższego poziomu (50°C) trwa jedynie 6 minut. Do zakupionej kurtki czy kamizelki dołączony jest power bank, dzięki któremu będzie można korzystać z ogrzewania przez 13 godzin.

Firma zapewnia, że ich ubrania są lekkie i trwałe, a przy tym energooszczędne. Nie ma też problemu z zabrudzeniami, bo odzież można wyprać w pralce (najlepiej w 30°).

Dostępne modele:

1. 8K FLEXWARM WOMENS GILET (damska kamizelka, rozmiary: S, M, L; cena: 139,99 GBP)

2. 8K FLEXWARM WOMENS JACKET (damska kurtka, rozmiary: S, M, L; cena: 169,99 GBP)

1. 8K FLEXWARM MENS GILET (męska kamizelka, rozmiary: M, L, XL; cena: 139,99 GBP)

2. 8K FLEXWARM MENS JACKET (męska kurtka, rozmiary: M, L, XL; cena: 169, 99 GBP)

 

 

Kurtki i kamizelki są dostępne tylko w jednym kolorze, ale czarny wydaje się dość uniwersalny.  Trzeba też przyznać, że ubrania bardzo ładnie się prezentują i nadają się do noszenia zarówno na co dzień, jak i w stajni. Aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z wszystkich udogodnień producent stworzył aplikacje, która pomaga sterować 'ogrzewaniem'.

 

 

fot.: 8kflexwarm.com, tekst i opracowanie: equista.pl