Fashion: Fouganza Autumn Winter 2017

Data publikacji: 2017-11-07
Fashion: Fouganza Autumn Winter 2017

 

Dni stają się coraz zimniejsze i krótsze, a kalendarzowa jesień zawitała już na stałe. Niższe temperatury, wiatr i w niedługim czasie spadający śnieg powoduje, że śledzimy z zaciekawieniem nowe kolekcje na tę porę roku. Coraz większą popularnością cieszą się te, które prezentuje znany w całej Polsce sklep sportowy Decathlon. Ciekawe i coraz bardziej zaawansowane technicznie produkty oferowane są tam w przystępnych dla wszystkich cenach. Pisaliśmy już o kolekcjach na Wiosnę i Lato 2016 oraz Jesień i Zimę 2016. Autorską marką jest Fouganza oferująca duży wybór akcesoriów dla jeźdźców na każdym stopniu zaawansowania (mężczyzn, kobiet i dzieci), koni, oraz przydatnych rzeczy do stajni. Zobaczcie ciekawy materiał filmowy promujący najnowszą kolekcję Jesień Zima 2017:

 

 

Producent zadbał o bardzo duży wybór akcesoriów. Dla konia możemy wybierać spośród nowych derek (padokowe, stajenne, polarowe), kantarów, uwiązów, ochraniaczy (skokowe i ujeżdżeniowe), czapraków (w wersji skokowej i ujeżdżeniowej), ogłowi, napierśników, podkładek pod siodło oraz akcesoriów szkoleniowych. Dla jeźdźca mamy ciepłe kurtki, bluzy, polary, szaliki, czapki, bryczesy zimowe, czapsy i sztyblety. Zobaczcie jaki zestaw produktów spodobal nam się najbardziej:

 

 

 

Kolekcja podstawowa Fouganza Autumn Winter 2017 zachowana jest w stonowanych kolorach takich jak:

Bordeaux (głębokie bordo) połączone z granatowymi wykończeniami

Blue Noir (asfaltowy granat) połączony z niebieskimi wykończeniami

Gris Carbone (szary węgiel) połączony z pomarańczowymi wykończeniami

Marron (kawa z mlekiem) połączony z czarnymi wykończeniami

 

 

Cała kolekcja dostępna będzie w wybranych sklepach Decathlon i on-line www.decathlon.pl

Pamiętajcie, że w przypadku wysyłki bezpośrednio ze sklepu internetowego obowiązuje Was darmowa wysyłka na terenie całej Polski!

 

 

fot. materiały promocyjne producenta, grafika equista.pl