Fashion: Fouganza Spring Summer 2017

Data publikacji: 2017-04-04
Fashion: Fouganza Spring Summer 2017

 

Dni stają się coraz cieplejsze i dłuższe, a kalendarzowa wiosna zawitała już na stałe. Ci, którzy z utęsknieniem czekają na budzącą się do życia przyrodę oraz upalne popołudnia w stajni śledzą pilnie wszystkie nowinki i najnowsze kolekcje. Coraz większą popularnością cieszą się te, które prezentuje znany w całej Polsce sklep sportowy Decathlon. Ciekawe i coraz bardziej zaawansowane technicznie produkty oferowane są tam w przystępnych dla wszystkich cenach. Staramy się być na bieżąco, dlatego pisaliśmy już o kolekcji na Wiosnę i Lato 2016 oraz Jesień i Zimę 2016. Ich autorska marka Fouganza to bardzo duży wybór akcesoriów dla jeźdźców na każdym stopniu zaawansowania (mężczyzn, kobiet i dzieci), koni, oraz przydatnych rzeczy do stajni. Zobaczcie ciekawy materiał filmowy promujący najnowszą kolekcję:

 

 

W najnowszej kolekcji Fouganza Wiosna i Lato 2017 stonowane kolory (brązy, śliwki, szarości, granat i czerń) przeplatają się z intensywnymi, wesołymi i wakacyjnymi (egzotyczne zielenie, fluorescencyjna pomarańcza, róż, turkusowa zieleń). W kolekcji wśród wieloletnich klasyków znajdziemy również wiele nowości, które zostały stworzone z naciskiem na techniczne rozwiązania. Oddychające i wytrzymałe materiały, mocne szycia i wygodne rozwiązania, to tylko niektóre z udogodnień. 

 

 

 

Dla jeźdźców możemy wybierać spośród: bryczesów (Paddock Trendy z silikonowym lejem kolanowym oraz Training Light z pełnym lejem silikonowym), koszulek polo (Flower, Indian, HR, Traning Mesh), sztybletów i czapsów (nowy model Traning w kolorze czarnym i brązowym), kamizelek, bluz, rękawiczek i dużego wyboru skarpetek (w tym cienkich na lato oraz Grippy z silikonowym wzmocnieniem). Dla koni mamy do wyboru całą gamę: ochraniaczy (Riding, Soft), czapraków (Grippy, Jump, Strass, Schooling), podkładek pod siodło (Gel, Lena), kantarów i uwiązów (Winner, Strass, Plait, Classic), derek letnich (np. do osuszania konia z mikrofibry, przeciw owadom).

 

 

Cała kolekcja dostępna będzie w wybranych sklepach Decathlon i on-line www.decathlon.pl

Pamiętajcie, że w przypadku wysyłki bezpośrednio ze sklepu internetowego obowiązuje Was darmowa wysyłka na terenie całej Polski!

 

 

  

 

fot. materiały promocyjne producenta, grafika equista.pl