Lifestyle: Reklama Mazdy CX-5 z udziałem Mistrzyni Świata w łucznictwie konnym!

Data publikacji: 2017-09-06
Reklama Mazdy CX-5 fot. Mazda

 

 Wiosną 2017 roku miała miejsce europejska premiera drugiej generacji Mazdy CX-5, a w poniedziałek 4 września marka zaprezentowała oficjalną reklamę promującą wspomniany model. To co ucieszy miłośników koni to z pewnością fakt, że w klipie nie zabrakło jeździeckich akcentów. Piszemy o nich szerzej poniżej. 

Reklama powstała nad polskim morzem, w jednej z pierwszych scen widzimy amazonkę galopującą pośród fal na siwym koniu. Sceny galopu przepleciono ujęciami samochodu, prowadzonego w gęstym lesie. Jak amazonka i jej koń wypadają w reklamie można ocenić samemu oglądając film: 

 

 

 

 

Część scen z nowej reklamy Mazdy CX-5 zrealizowano w SK Ciekocinko

 

 

 

 

Backstage

To co opisaliśmy powyżej każdy może dostrzec sam. Jak więc wyglądały kulisy pracy na planie? Reklamę kręcono pod koniec sierpnia. Większość scen zrealizowano o świcie, na nadbałtyckiej plaży, inne (w tym otwierające i zamykające klip) powstały na terenie Stadniny Koni Ciekocinko. Główną bohaterką filmu jest Anna Sokólska - Mistrzyni Świata w łucznictwie konnym. Na planie towarzyszył jej wałach czystej krwi arabskiej Czanar (Eurykles - Czadra/Perlik), którego wyhodował prof. Strumiłło. Lubię szybkie konie i szybkie samochody. Jak bardzo - zobaczycie już niebawem w telewizji. Dziś mogę Wam w końcu zdradzić, że tym, co nagrywaliśmy o świcie na nadbałtyckiej plaży była reklama... Mazdy! - tak o pracy na planie amazonka napisała na swoim facebook'u. 

 

 

 

 

 

fot. materiały prasowe