Reklama BGŻ BNP Paribas z końskim akcentem

Data publikacji: 2017-12-14
Robin Hood BGŻ BNP Paribas fot. Papaya Films

 

 

Nie tylko brytyjski Lloyd Bank, mający zresztą w logo sylwetkę wierzchowca, może się pochwalić pięknymi reklamami z jeździeckim akcentem (spot możecie obejrzeć TUTAJ). Pod koniec maja 2017 roku w Polsce rozpoczęła się emisja ciekawie zrealizowanej kampanii reklamowe banku BGŻ BNP Paribas. Zobaczcie jak się prezentuje:

 

 

Krótki spot otwiera scena żywcem wyrwana ze średniowiecznej, anglosaskiej legendy. Oto Robin Hood galopuje przez mgliste leśne ostępy, aż natrafia na klientów banku (w strojach jak najbardziej współczesnych). W ostatniej części bohater oddaje jeszcze strzał z łuku, z końskiego grzbietu i odjeżdża, wyraźnie usatysfakcjonowany, że znów mógł pomóc. 

Za nakręconą z rozmachem reklamą stoi wielokrotnie nagradzana wytwórnia Papaya Films. Dokładnie ta sama, która zrealizowała na terenie m.in. SK Ciekocinko, najnowszą reklamę Mazdy CX-5, z łuczniczką konną, Anną Sokólską w roli głównej - efekt można zobaczyć TUTAJ.

Reżyserem reklamy BGŻ BNP Paribas jest Tadek Śliwa, który w swoim dorobku ma m.in pracę przy kryminale Sęp (II reżyser), jest też autorem wspomnianej reklamy Mazdy oraz najnowszej, świątecznej reklamy Ikea. 

Jak wyglądała praca na planie niezwykłej reklamy BGŻ BNP Paribas można zobaczyć poniżej. 

 

 

 

 

 

 

 

 
fot. materiały prasowe Papaya Films, opracowanie equista.pl