Menlo Charity Horse Show: Aston Martin

Data publikacji: 2014-08-05

 

Jedną z największych i najbardziej znanych organizacji charytatywnych w USA jest Menlo Charity Horse Show. Wszystko rozpoczęło się w roku 1970 od organizacji jednodniowych zawodów jeździeckich, aż do teraz, do największej i najbardziej prestiżowej imprezy charytatywnej w całym USA. Swoją działalnością wspierają: Planned ParenthoodAmigos De Las Americas i m.in. Vista Center for the Blind and Visually Impaired.

 

 

Aston Martin, producent luksusowych samochodów ofiarował model DB9 Volante stworzony specjalnie przez Q (dział firmy odpowiedzialny za personalizacje projektów) na Menlo Charity Horse Show 2014. 

 

 

Całe luksusowe wyposażenie samochodu zostało zaprojektowane z myślą o fanach jeździectwa. Każdy detal został szczegółowo przemyślany. Specjalna skóra: Saddle Tan Luxmill (w kolorze karmelowy brąz) sprawia, że wnętrze prezentuje się niezwyklę elegancko. Jasne przeszycia i kontrastowe wykończenia foteli w kolorze kości słoniowej nawiązują do pikowań czapraków. Na nagłówku każdego siedzenia i tylnim siedzisku można podziwiać wyhaftowane emblematy w kształcie końskiej głowy. Dla podkreślenia wyjątkowości projektu, wraz z samochodem ofiarowane zostały idealnie pasujące 4 luksusowe torby, po ok. £500 każda.

 

 

Ten wspaniały samochód można podziwiać już cały tydzień przed Menlo Charity Horse Show. Nowemu nabywcy życzymy wielu radości z używania DB9 Voltane, a Fundacji jak największej ilości datków.

 

wydarzenie: menlocharityhorseshow.com

 

fot. astonmartin.com

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram