Akcesoria: Siodło Lamborghini GP1 Limited Edition

Data publikacji: 2014-08-14

 

Marki Lamborghini, a dokładnie Tonino Lamborghini nie trzeba przedstawiać. Powstała w słonecznej Italii i jest odpowiedzialna za stworzenie jednego z najbardziej luksusowych i rozpoznawalnych samochodów świata: Lamborghini Aventador. Swoją ofertę stopniowo poszerzali o: okulary przeciwsłoneczne, telefony, ubrania, galanterię skórzaną, perfumy, akcesoria sportowe, a nawet meble. Niedawno zdecydowali się na stworzenie serii luksusowych akcesoriów do jazdy konnej, w tym siodła GP1 Limited Edition.

 

Siodła w całości robione są ręcznie. Odpowiednia obsługa zapewnia darmowy serwis i dopasowanie do jeźdźca i do konia. Do wykonania siodła używa się specjalnie wyselekcjonowanych rodzajów drewna, terlica jest wzmocniona stopem elastycznego aluminium dla zachowania maksymalnego komfortu jazdy. 

Wykwalifikowani rzemieślnicy używają tylko wysokiej klasy włoskich cielęcych skór, w odpowiedni sposób garbowanych i przechowywanych. Każde z elementów składających się na produkt jest przepełniony włoskim podejściem do designu i dbałością o detale. Siodło GP1 dostępne jest aż w 6 rozmiarach (od 16-18 cali), kilku wersjach kolorystycznych (w tym z wstawkami z czerwonej skóry) i czeka się na nie do 30dni.

 

Lamborghini GP1 Limited Edition: 9,150.00 €

www.lamborghini-riding.it

 

 

fot. materiały prasowe, grafika equista.pl