Kamizelki ochronne marki Oscar & Gabrielle

Data publikacji: 2021-03-16
Kamizelki Freejump Airbag i logo firmy, fot. Oscar & Gabrielle


Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że
kamizelka ochronna jest bardzo ważnym elementem stroju jeździeckiego, ponieważ sport jest nierozerwalnie związany z bezpieczeństwem. Oczywiście ochrona to jedno, ale drugą stroną medalu jest też komfort i dobry wygląd, który poprawi pewność siebie. To wszystko zostało wzięte pod uwagę podczas projektowania Freejump Airbag, czyli kamizelki ochronnej z poduszką powietrzną marki Oscar & Gabrielle. Jak to działa?

Filmik demonstrujący sposób działaniaOscar & Gabrielle
to francuska marka, której wielkim pragnieniem jest zostanie wiodącą firmą produkującą odzież jeździecką na każdą okazję i pogodę. Starania zostały docenione przez m.in. markę Freejump, czego owocem jest dziś właśnie kamizelka Freejump Airbag, która pojawiła się na rynku w lutym 2020 r. Produkt powstał pod okiem inżynierów, stylistów oraz specjalistów w zakresie produkcji odzieży sportowej, dzięki czemu osiągnięto idealnie połączenie bezpieczeństwa z estetycznym wyglądem. 


Reklama nowej kolekcji marki Oscar & Gabrielle Kamizelka charakteryzuje się użyciem starannie dobranych tkanin, wyborem modnych kolorów, wysokim poziomem ochrony i komfortem noszenia, jak również ekspresowym pompowaniem powietrza. Wszystkie te cechy sprawiły, że ambasadorem marki jest dziś sam Martin Fuchs (SUI), a w kamizelkach Freejump Airbag startują też m.in. Kevin Staut (FRA), Julien Epaillard (FRA), Denis Lynch (IRL), Geir Gulliksen (NOR) i Eduardo Alvarez Aznar (ESP).Kamizelkę oraz inne produkty marki Oscar & Gabrielle można kupić TUTAJ


tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Oscar & Gabrielle