Czytelnia: Valegro - Champion Horse

Data publikacji: 2015-08-03
Valegro The Champion Horse

 

Tytuł: Valegro The Champion

Autor: Carl Hester, przedmowa Zara Phillips

Data premiery: 17 sierpnia 2015

Język: angielski

Cena: 20 £, książka dostępna w przedsprzedaży, na oficjalnej stronie internetowej Carla Hestera. Wysyłka na terenie Unii Europejskiej - 10 £

 

Równo za dwa tygodnie odbędzie się premiera niewzykłej książki Valegro - Champion Horse, która jest biografią tego wspaniałego konia, startującego w konkurencji ujeżdżenia. Książkę można zamówić już teraz, w dniu premiery będzie dostępna ona w języku angielskim. 

Valegro - światowy fenomen, koń którego pojawienie się w świecie sportu spowodowało prawdziwe "trzęsienie ziemi". W ciągu swojej, wciąż trwającej, kariery sportowej sięgnął po medale IO, MŚ i ME i kilkakrotnie bił rekordy świata. 

To chwytająca za serce opowieść, przybliżającą drogę od nieopierzonego młodziaka, do "najlepszego konia jakiego widział świat", który zrewolucjonizował sport jeździecki i podbił serca koniarzy na całym świecie. Ulubieniec Wielkiej Brytanii, zyskał przy okazji światową sławę i uznanie, a jego charakter i inteligencja urzekła rzesze fanów na całym świecie. Valegro Champion Horse to historia o spełnionych marzeniach, współczesna wersja "Czarnego Księcia" spisana przez Carla Hestera - trenera i jednocześnie wizjonera, który postanowił skojarzyć dwa wielkie, młode talenty - Charlotte Dujardin i Valegro. 

 

fot. materiały prasowe, grafika: equista.pl