International Helmet Awareness Day 2015

Data publikacji: 2015-08-01
International Helmet Awareness Day 2015

 

W tym roku ma miejsce kolejna, już piąta odsłona ogólnoświatowej kampanii społecznej International Helmet Awareness Day 2015. Z roku na rok rośnie świadomość społeczna jak ważna jest jazda w odpowiednim kasku jeździeckim. O tym niezwykłym dniu pisaliśmy już w tamtym roku: International Helmet Awareness Day 2014.

 

International Helmet Awareness Day 2015 

Riders4Helmets zatrzoszczyli się o to, aby przez lata trwania akcji jak najwięcej osób o niej mówiło, pisało. Odpowiednie atesty dla kasków jeździeckich sprawiają, że jazda w nich chroni przez urazami głowy, a bardzo często ratuje też życie. Do lamusa też przeszły niewygodne, brzydkie toczki. Od kilku lat mamy zatrzęsienie wielu modeli kasków, z pięknym designem, wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach, a przytym wszystkim bezpiecznych.

 

International Helmet Awareness Day 2015

 

W tym roku do akcji przyłączyło się aż 16- cie producentów kasków: Autare-Sellier, Champion, Charles Owen, Devon Aire, Gatehouse, GPA, International Riding Helmets, KEP Italia, Las Helmets, One K, Ovation, Samshield, Tipperary, Troxel i Unvex. Na dzień 1 sierpnia przygotowano też niespodziankę: dla wszystkich kupujących kaski czeka zniżka! Pełna lista sklepów i firm oferujących zniżki znajduję się TUTAJ.

Kampanii społecznej przyświeca hasło:

Jeździj mądrze. Zawsze noś kask!

Ride smart. Always Wear a Helmet!

 

Więcej na temat kampani społecznej: www.riders4helmets.com

 

 

 

fot: materiały prasowe, Oliwia Chmielewska, grafika equista.pl