Internetowe kursy licencyjne dla szkoleniowców

Data publikacji: 2020-05-29
Koń, fot. pixabay.com


Rada Szkolenia Jeździeckiego PZJ zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w internetowych szkoleniach licencyjnych dla szkoleniowców! Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć, cennik oraz instrukcję wysłania zgłoszenia.


HARMONOGRAM E-SZKOLEŃ 

29 maja o godz. 19:00 | Marzanna Herzig (AWF Kraków)

Psychologia sportu (komunikacja trener-zawodnik-rodzic) 

2 czerwca o godz. 19:00 | Krzysztof Kierzek (trener i gospodarz toru)

Praktyka trener-gospodarz toru (elementy parkuru jako czynnik szkolenia jeźdźca przygotowujący do udziału w rywalizacji sportowej)

5 czerwca o godz. 19:00 | Dariusz Orzoł (sędzia międzynarodowy)

Przepisy sędziowskie (znajomość przepisów konkurencji jako czynnik niezbędny do skutecznego przygotowania zawodnika do startu na zawodach)

9 czerwca o godz. 18:30 | Dariusz Nowicki

Psychologia sportu (stres wywołany sytuacją pandemii i sposoby przeciwdziałania, powrót do „normalności” treningowej oraz sposoby komunikacji) 


CENNIK I SPOSÓB ZGŁOSZENIA CHĘCI UDZIAŁU

Cena jednego szkolenia wynosi 50 zł, przy czym warunkiem udziału jest wniesienie opłaty za dwa kursy (udział w dwóch szkoleniach jest tożsamy z uznaniem jednego z wymaganych szkoleń do przedłużenia licencji szkoleniowca PZJ). Po wykonaniu przelewu  (Bank Millennium S.A., nr konta 50 1160 2202 0000 0000 4078 8695, w tytule: szkolenia_on_line_imię nazwisko uczestnika), należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy szkolenia@pzj.pl, w treści wiadomości trzeba wpisać daty wybranych szkoleń, dane do faktury, a w załączniku należy zamieścić dowód wpłaty za uczestnictwo. tekst i opracowanie: equista.pl, źródło: pzj.pl, fot. pixabay.com