Dwudniowe warsztaty z Zofią Górską w KS Nad Wigrami

Data publikacji: 2020-03-10
Ujeżdżenie, fot. Dava Palej Timeless Photography


KS Nad Wigrami (Mikołajewo 25a, 16-503 Krasnopol) zaprasza na szkolenie z Zofią Górską, które odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia. 


Zofia Górska jest trenerem jeździectwa II klasy i sędzią na poziomie międzynarodowym (skoki i ujeżdżenie), w swojej karierze szkoliła jeźdźców i koni, którzy przygotowywali się do udziału w MP oraz ME w ujeżdżeniu. Najbliższe spotkanie to świetna okazja do poprawienia swoich umiejętności i rozwiania wszelkich wątpliwości. Stajnia będzie otwarta już w piątek (3 kwietnia) od godz. 18:00, a w sobotę i niedzielę odbędzie się już właściwa część szkolenia, czyli godzina warsztatów dziennie w grupach po 2-3 osoby. 


KOSZTY I ZAPISY

Cena za jeźdźca oraz konia wynosi 500 zł. Podana kwota obejmuje godzinę szkolenia dziennie, boks dla konia (ściółka i pasza) oraz zakwaterowanie. Istnieje też możliwość zamówienia obiadu w formie cateringu (30 zł), jednak taką potrzebę należy zgłosić wcześniej. W szkoleniu będą mogli uczestniczyć również wolni słuchacze, wówczas opłata to 100 zł za dzień. Zapisy przyjmuje biuro KS Nad Wigrami (nr tel. 500 373 840). tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography