Fashion: Hööks Spring Summer 2016

Data publikacji: 2016-02-13
Fashion: Hööks Spring Summer 2016

 

Hööks, czyli znana w całej europie popularna szwedzka marka pochwaliła się już najnowszą kolekcją na Wiosnę i Lato 2016. Z sezonu na sezon potwierdzają swoją mocną pozycję na rynku europejskim, wprowadzając kolekcję ubrań dla jeźdzców (kobiet, mężczyzn i dzieci) oraz akcesoriów dla koni i do stajni. Niezmiennie wszystko w doskonałym stosunku jakości do ceny. Zobaczcie jak wyglądał backstage najnowszej kolekcji:

 

 

I tym razem Hööks nie zawiódł swoich fanów. Piękne zdjęcia pokazują wszystko co najlepsze w najnowszej kolekcji: innowacyjne bryczesy (Yapham CRW®), kurtki sofshell (Triora JH Collection &  Appleby CRW®), wełniane derki (Sondrio JH Collection & Ajax Showmaster®) i wiele innych. Autorskie linie Hooksa to: Claridge House®, CRW, Equi-Guard®, Horsehead®, Gold Medal, Horsepower®, JH Collection, Showmaster oraz Thermo Master. Oprócz nowości w stałej sprzedaży pozostają tylko bestsellery z wcześniejszy lat. 

 

 

Wszystkie ceny produktów kształtują się w granicach 50-1000 koron szwedzkich. Dostępne są na stronie: hookseurope.com (ceny w euro).

więcej: hooks.se/hookseurope.com

 

 

 

fot. materiały prasowe, grafika equista.pl

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram