Fashion: Hooks Fall Winter Collection 2015

Data publikacji: 2015-09-16
Fashion: Hooks Fall Winter Collection 2015

 

Szwedzka znana w całej europie marka Hööks udostępniła do sprzedaży całą kolekcję na Jesień i Zimę 2015 roku. Jak co sezon ich kolekcje są wyczekiwane przez fanów doskonałych cen i dobrej jakości produktów. Piękne sesje zdjęciowe, innowacyjne i ciekawe produkty z roku na rok przysprarzają firmie coraz większe ilości fanów. Zobaczcie jak wygląda lookbook najnowszej kolekcji!

 

kolekcja hooks 2015 jesień zima czaprak zielony

 

Autorskie linie HööksClaridge House®CRW, Equi-Guard®Horsehead®Gold MedalHorsepower®JH CollectionShowmaster oraz Thermo Master. Każda z tych linii przedstawia inna grupę produktów, w odmiennym designie i przeznaczeniu, oraz o innej jakości. Co sezon Hooks oferuje całkowicie nowe produkty, w stałej sprzedaży pozostają tylko bestsellery z wcześniejszy lat. Zobaczcie jakie ciekawe produkty dla konia wybraliśmy:

 

hooks equista.pl set 2015 winter for horse

Nowe modele derek (tych przeciwdeszowych, zimowych, nieprzemakalnych, jak też osuszających), kilka nowych modeli ogłowi i czapraków (w cudownych kolorach i wersjach również z kryształkami) to tylko niektóre propozycje akcesoriów dla koni proponowanych przez Hooks. Dla jeźdzców niezmienne piękne i fukcjonalne kurtki, bryczesy, kamizelki, zimowe czapki, skarpetki, rekawiczki. Kolory przeważające w kolekcji to typowe jesienne 'kolory ziemi': beże, brązy, złoto, szmaragdy, szaroście. Jest w czym wybierać!

 

hooks equista.pl set for riders rzeczy dla jeźdzca hooks.se

 

 

fot. materiały prasowe, grafika equista.pl

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram