Fashion: Hööks Autumn Winter 2016/2017

Data publikacji: 2016-08-03
Fashion: Hööks Autumn Winter 2016/2017

 

Szwedzka znana w całej europie marka Hööks udostępniła już kolekcję na Jesień i Zimę 2016 roku. I tym razem fani dobrej jakości produktów i ciekawego designu nie będą zawiedzeni. Piękne sesje zdjęciowe, innowacyjne i ciekawe produkty z roku na rok powodują, że firma ma coraz większą ilość miłośników. Zobaczcie jak wygląda lookbook najnowszej kolekcji!

 

 

Autorskie linie Hööks, dostępne w sprzedaży tylko na ich stronach to: Claridge House®CRW, CRW Exclusive, Equi-Guard®, Equi- Xpert, Fairfield®Gold MedalHorsepower®JH Collection, Horsehead, Racesafe, Showmaster oraz Thermo Master. Każda z tych linii przedstawia inna grupę produktów, w odmiennym designie i przeznaczeniu, oraz o innej jakości. Co sezon firma proponuje całkowicie nowe produkty, w stałej sprzedaży pozostają tylko bestsellery z wcześniejszy lat. Zobaczcie jakie ciekawe produkty dla konia wybraliśmy:

 

 

Nowe modele derek (tych przeciwdeszowych, zimowych, nieprzemakalnych, jak też osuszających), kilka nowych modeli ogłowi (w tym całkowite nowości!) i czapraków (w cudownych kolorach i wersjach również z aksamitu) to tylko niektóre propozycje akcesoriów dla koni proponowanych przez Hooks. Dla jeźdźców funkcjonalne kurtki, bryczesy, kamizelki, zimowe czapki, skarpetki, rękawiczki, szaliki. Kolory przeważające w kolekcji to: krem, beże, brązy, czerń, granat, śliwka, koniak, bordo, szarość. Jest w czym wybierać!

 

 

 

Wszystkie ceny produktów kształtują się w granicach 50-1000 koron szwedzkich. Dostępne są na stronie: hookseurope.com (ceny w euro).

więcej: hooks.se/hookseurope.com

 

 

 

fot. materiały prasowe, grafika equista.pl