Zamów apaszkę lub trawokulki, by wesprzeć Ukrainę!

Data publikacji: 2022-03-10
Zamów apaszkę lub trawokulki, by wesprzeć Ukrainę!Ukraina
wciąż potrzebuje naszego wsparcia, a pośród różnych form niesienia pomocy można też znaleźć takie, które są związane z jeździectwem – mowa tu nie tylko o działaniach koordynowanych przez
Fundację Charytatywną Ukraińskiej Federacji Jeździeckiej, ale i inicjatywach podejmowanych przez rozmaite firmy. Poniżej można znaleźć najciekawsze propozycje. 


Rozłożona apaszka Finally FantasyFIVE FOULE – ZAKUP APASZKI Z MOTYWEM JEŹDZIECKIM (99 zł)

Marka łączy ze sobą miłość do koni oraz mody, a przy tym stawia na wysoką jakość produktów i niepowtarzalność – wszystkie te założenia obowiązywały również podczas projektowania apaszki Finally Fantasy, która jest nie tylko piękną ozdobą, ale przede wszystkim formą wsparcia Ukrainy, ponieważ cały dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na konto Polskiej Akcji Humanitarnej. Apaszka ma wymiary 53 x 53 cm, a po jej rozłożeniu można zobaczyć motyw konia w barwach ukraińskiej flagi. Zamówienia będą przyjmowane do soboty (12 marca) do godz. 20:00, dlatego nie warto zwlekać z decyzją! 

Możliwość zakupu: TUTAJ


Trawokulki marki Velti PolskaVELTI POLSKA – ZAKUP TRAWOKULKI DLA KONI (46 zł za 30 kg)

Velti Polska to producent ściółek ze słomy oraz mieszanek pasz uzupełniających, ale również firma, której nie jest obojętny los ukraińskich koni. Ponieważ na miejscu trudno o dostęp do siana, jako zastępstwo wskazano właśnie trawokulki, czyli bezcukrowy granulat z traw naturalnych – podczas zakupu należy wybrać ilość tego produktu, przy czym minimum wynosi 30 kg (2 opakowania), a następnie najlepiej zaznaczyć dostawę bezpośrednio do Leśnej Woli, gdzie znajduje się oficjalny punkt pomocowy dla koni z Ukrainy

Możliwość zakupu: TUTAJ


Obraz Katarzyny Misiórskiej pt. „Koń”DESA UNICUM – obraz Katarzyny Misiórskiej pt. „Koń” (aukcja)

Warszawski dom aukcyjny Desa Unicum przygotował specjalny cykl aukcji charytatywnych na rzecz uchodźców z Ukrainy, a w katalogu sesji III znalazł się obraz Katarzyny Misiórskiej pt. „Koń”. Pracę wykonano farbami olejnymi na płótnie o wymiarach 80 x 80 cm, natomiast sama możliwość licytacji będzie otwarta do 30 marca.

Cały katalog aukcyjny i możliwość licytowania: TUTAJ

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Five Foule/Facebook, Velti Polska/Allegro, Desa Unicum