Cavaliada Lublin 2020: Niezbędnik kibica

Data publikacji: 2020-01-29
Cavaliada Lublin 2020: Niezbędnik kibica
Krzysztof Ludwiczak (POL) & Nordwind (Cassini II x Acord II)


Cavaliada w Lublinie startuje już 30 stycznia br., dlatego już teraz warto zapoznać się z naszym „Niezbędnikiem kibica”, czyli wszystkimi najważniejszymi informacjami na temat wydarzenia. Jak dojechać? Czy na miejscu jest parking? Ile kosztują bilety? Gdzie jest najbliższy bankomat? Odpowiedzi na te pytania (i wiele więcej!) można znaleźć poniżej!


Daria Kobiernik (POL) & Ideal GirlPODSTAWOWE INFORMACJE

Nazwa: Cavaliada Lublin 2020

Termin: od 30 stycznia do 2 lutego 2020 r.

Miejsce: Targi Lublin (ul. Dworcowa 11)

CZYM JEST CAVALIADA?

Bogaty program sportowy i dodatkowy, kilka konkurencji jeździeckich pod jednym dachem, 4 lokalizacje, najlepsi zawodnicy z Polski i z zagranicy – tak w skrócie można opisać Cavaliadę, choć żadne słowa nie są w stanie oddać atmosfery, jaka panuje w trakcie każdej odsłony. Tak wygląda rozpiska sezonu 2019/2020:

CAVALIADA TOUR 2019/2020

Poznań | od 28 listopada do 1 grudnia 2019 r. | Międzynarodowe Targi Poznańskie 

Lublin | od 30 stycznia do 2 lutego 2020 r. | Targi Lublin

Kraków | od 20 do 23 lutego 2020 r. | Tauron Arena

Warszawa | od 12 do 15 marca 2020 r. | Torwar

Za nami już wielkie otwarcie, podczas którego kibice mieli okazję zobaczyć: Grand Prix, Cavaliadę Future (zmagania dla najmłodszych skoczków), III Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem, Dressage Cup, Lotto Eventing Tour HPP w Powożeniu. Emocji nie zabraknie także w Lublinie! 


Jan Vinckier (BEL) & Qantas (Quintender 2 x Calido I)
DOJAZD I PARKING

Targi Lublin są położone nieopodal Dworca Głównego PKP, nieco dalej znajduje się Dworzec PKS (3 km). Zmotoryzowani powinni skorzystać z wjazdu od strony ul. Dworcowej – nie będzie też problemu z zaparkowaniem, ponieważ tuż pod obiektem wyznaczono aż 600 miejsc parkingowych. Dla rowerzystów przygotowano stojaki na rowery.

MAPA OBIEKTU

 

PROGRAM I PLAN TRANSMISJI

3 dni pełne sportu na najwyższym poziomie! Program jest naprawdę napięty i różnorodny, dlatego warto mieć pod ręką pełną rozpiskę wszystkich konkursów. Oczywiście nie każdy będzie mógł przyjechać na miejsce, stąd uzupełnienie o harmonogram transmisji telewizyjnych i online. PROGRAM – TUTAJ.

LISTY STARTOWE I WYNIKI

Wyniki będzie można śledzić na platformie zawodykonne.com, a podsumowania niektórych konkursów będą też dostępne na stronie equista.pl.


Emocji nie brakuje!TARGI

Wydarzenie będzie też połączone z targami sprzętów i akcesoriów jeździeckich! Swoje oferty przedstawi aż 69 wystawców, zatem będzie z czego wybierać – pełny katalog jest dostępny TUTAJ.

CAVALIADOWE GADŻETY

Bluzy, kamizelki, koszulki, czapraki… Cavaliadowy sklepik oferuje mnóstwo różnych rzeczy z logo imprezy, pełna oferta jest dostępna TUTAJ.


Ilona Janas (POL) & Lord Django (Stalypso x Londonderry)
BILETY

Impreza jest biletowana, cennik można znaleźć TUTAJ. Wejściówki można zakupić w kasach na terenie Targów Lublin, ale istnieje jeszcze jedna możliwość zdobycia biletów – wciąż trwa nasz KONKURS!

PUNKTY GASTRONOMICZNE 

By zjeść coś dobrego i nabrać sił przed kolejnymi elementami programu, wcale nie trzeba będzie opuszczać Targów Lublin – na terenie obiektu działa Bistro ETIUDA (antresola Hali A), a dodatkowo także mniejsze punkty gastronomiczne.

BANKOMAT

Najbliższe banki znajdują się w odległości kilkuset metrów od wejścia od strony ulicy Piłsudskiego, bankomaty również nie są daleko, a przykładami mogą być bankomat Banku Pekao S.A. (pl. Dworcowy 1) czy bankomat Euronetu ok. 750 m (Biedronka, ul. 1 Maja 16D).Przydatne linki:

Relacje z Cavaliady Tour 2019/2020 

PROGRAM Cavaliady Lublin 2020

Strona internetowa Cavaliady

Relacje z Cavaliady Tour 2018/2019 

Cavaliada na Facebooku 

Cavaliada na Twitterze 

Cavaliada na Instagramie
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography