Cavaliada Lublin 2020: Wygraj bilety!

Data publikacji: 2020-01-25
Jarosław Skrzyczyński (POL) & Jerico fot. Dava Palej Timeless Photography
Jarosław Skrzyczyński (POL) & Jerico


Drugi etap Cavaliady zbliża się wielkimi krokami – przypomnijmy, że najbliższe spotkanie odbędzie się w dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2020 r. na terenie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11), a na starcie zobaczymy znanych zawodników (więcej informacji TUTAJ). Nie masz jeszcze biletów, a marzysz o tym, by znaleźć się na trybunach? Śpieszymy z pomocą! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są wejściówki na Cavaliadę w Lublinie.

Pula obejmuje kilkadziesiąt darmowych, jednoosobowych i jednodniowych biletów całodziennych. Konkurs startuje 25 stycznia, kończy się 28 stycznia (wtorek, godzina 23:59), a wyniki podamy oraz bilety wyślemy w środę.Jak wygrać darmowe bilety? Oto kilka wskazówek:

  1. Na swoim koncie na instagramie (konto musi być publiczne!) opublikuj zdjęcie albo grafikę o tematyce jeździeckiej lub „cavaliadowej”
  2. W podpisie zacznij od #becavaliadawithequista stworzonego specjalnie na tę okazję i uwzględnij, czym jest dla Ciebie Cavaliada i dlaczego chcesz tam być
  3. Użyj dwóch ważnych hasztagów, czyli #wearecavaliada i #equista, oraz wybierz dzień, na który chcesz wygrać wejściówkę używając: #czwartek, #piątek (lub #piatek)
  4. Każdy użytkownik w jednym poście może wymienić tylko jeden ze wszystkich cavaliadowych dni – aby zwiększyć swoje szanse, możecie zrobić aż 2 posty (z każdym dniem osobno)! Nie wykluczamy przyznania więcej niż jednego biletu :)
  5. Aby wziąć udział w konkursie, musicie obserwować konta @Cavaliada oraz @EquistaplWięcej informacji można znaleźć w REGULAMINIE KONKURSU, a w razie potrzeby chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Zwycięzcy otrzymają od nas wiadomości prywatne, bilety na pewno dotrą na czas. Powodzenia!

Przydatne linki:

Relacje z Cavaliady Tour 2019/2020 

PROGRAM Cavaliady Lublin

Strona internetowa Cavaliady

Relacje z Cavaliady Tour 2018/2019 

Cavaliada na Facebooku 

Cavaliada na Twitterze 

Cavaliada na Instagramie
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography