Niezwykła farma Grand Prix Village na sprzedaż!

Data publikacji: 2018-08-23

 

O zdobyciu Grand Prix marzy chyba każdy zawodnik, lecz wymaga to talentu, wielu lat pracy i często odrobiny szczęścia. Każdy natomiast kto posiada „wolne” kilka milionów może być blisko Grand Prix w Wellington na Florydzie. Szybki przelew na konto pośrednictwa nieruchomości i już można przeprowadzać się do pięknego domu jednorodzinnego ze stajnią i wszystkim, co potrzebne do prowadzenia życia na farmie. Zapraszamy na wycieczkę po nieruchomości Evermore Farm przy drodze Grand Prix Village!

 

 

Dom powstał w 2015 r., zatem można uznać, że jeszcze pachnie on nowością. Całkowita powierzchnia wszystkich pomieszczeń wynosi 1114 m2. Są tu 2 sypialnie z łazienkami, zadaszony taras z widokiem na ujeżdżalnię, a także apartamenty dla gości. Zaraz obok domu zlokalizowano duży parking. Farma Evermore jest wyjątkowo zadbana i pełna roślinności – na każdym kroku są tu palmy czy też piękne kwiaty. W okolicy znajdują się głównie inne luksusowe gospodarstwa i rancza, ale nie brak też innych obiektów związanych z jeździectwem, jak np. liczne szkoły jazdy konnej, duży ośrodek Palm Beach International Equestrian Center, przychodnia weterynaryjna Equine MRI Palm Beach, sklepy jeździeckie czy boiska do gry w polo. W pobliżu działają też m.in. restauracja White Horse Tavern, ogród botaniczny Palm Beach Tropical Gardens czy kluby golfowe. Dom jest położony dość blisko centrum Wellington (zaledwie 6 km), a gdyby mieszkańcy farmy chcieli odpocząć nad Oceanem Atlantyckim, czekałaby ich krótka wycieczka (22 km w linii prostej). A może wyprawa do jakiegoś naprawdę dużego miasta? To też nie problem! Niecałe 100 km drogi i już można zwiedzać słynne Miami.

 

Na środku widoczna część mieszkalna i taras, po bokach stajnie 

 

Taras wcale nie jest mały :)

 

 Widok na jedno ze skrzydeł domu i podjazd

 

Przestronny salon, z którego wychodzi się bezpośrednio na taras

 

W tej łazience postawiono na kontrast – przeważa biel, lecz czarne elementy dodają wnętrzu charakteru

 

Sypialnia ze stylowymi meblami

 

Dalsza część salonu z wyjściem na taras 

 

Kuchnia – tu również postawiono na kontrast, lecz nieco delikatniejszy (biel i drewno)

 

Zabudowa kuchni obejmuje też jadalnię

 

Duży i przytulny salon 

 

Kolejna łazienka

 

Jeszcze jeden salon, który można też przerobić np. na biuro
 

Budynek z częścią mieszkalną kryje też w sobie stajnię z aż 22 boksami, 2 siodlarniami (w każdej znajduje się niewielki aneks kuchenny z lodówka), 2 paszarniami, pralnią, a także 4 stanowiskami do mycia i pielęgnacji. Poza tym wszystkim wydzielono też salon z prywatną łazienką i osobną toaletą dla gości.  

 

Każdy boks ma wymiary 3,65 x 3,65 m, jest wyposażony w gumową matę, a fronty są przesuwne. Wszystko wykonano z materiałów najwyższej jakości, a przy tym zadbano o komfort koni – świadczą o tym m.in. zamontowane wentylatory sufitowe marki Oasis czy lukarny doświetlające wnętrze.

 

A co ciekawego znajdziemy na zewnątrz? Powierzchnia całej działki wynosi 1,7 ha – wbrew pozorom nie jest to mało. Uwagę na pewno przykuwa profesjonalna ujeżdżalnia, a ewentualne zawody można obserwować z przestronnego tarasu. Są tu też 2 lonżowniki (otwarty i zadaszony), dzięki czemu można z nich korzystać niezależnie od pogody. Kryty lonżownik pozwala na jednoczesne trenowanie 5 koni. Na terenie farmy łącznie znajduje się 8 padoków, dzięki czemu można bez problemu rozmieścić większą ilość zwierząt.

 

 

Farma widziana z lotu ptaka – doskonale widać ujeżdżalnię, padoki i lonżownik 
 

Ujeżdżalnia z bliska

 

Siodlarnia z niewielkim aneksem kuchennym

 

Tak wygląda wnętrze stajni; z lewej strony widoczna lukarna (okno w dachu) 

 

Padoki
 

Lonżownik z przepiękną ozdobą

 

Lonżownik z zadaszeniem

 

Jeszcze jeden widok z lotu ptaka – tym razem na padoki i ujeżdżalnię
 

 

Teraz pozostaje sprecyzować, ile to jest „kilka milionów”. Farmę Evermore wyceniono na 9 500 000 USD (34 943 850 PLN). To na które Grand Prix się decydujesz? :D

 

 

 

 

fot. dianekeanerealestate.com, tekst i opracowanie: equista.pl